تاریخ درج خبر : 1394/08/05
کد خبر : ۵۲۱۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

انتخابات نباید به عامل تفرقه در کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید در انتخابات عامل تفرقه و نفاق در کهگیلویه و بویراحمد بوجود آید و در صورتی که نظم وجود نداشته باشد، سرمایه‌گذاری و تولید در استان نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد فتاح محمدی در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان بویراحمد با یبان اینکه نگاه اصلی در جمهوری اسلامی خدمت به مردم است، افزود: باید به دنبال تلاش برای ارتقای کیفیت خدمات به مردم باشیم.

وی اظهارکرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه در شهرستان بویراحمد به دلیل تنوع قومیت‌ها کار برای مسئولان سخت است که باید مسئولان این شهرستان تلاش خود را برای خدمت دوچندان کنند.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید دغدغه رهبری را در انتخابات مدنظر قرار دهیم و باید انتخاباتی سالم و رقابتی داشته باشیم. باید با انتخابات سالم حضور همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی و در یک کلام حضور حداکثری را داشته باشیم.

محمدی تصریح کرد: نباید مسائل اجتماعی در این استان تحت تاثیر انتخابات قرار گیرد بلکه باید با انتخابات زمینه انسجام و وحدت را در استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شود.

وی اضافه کرد: نباید در انتخابات عامل تفرقه و نفاق در کهگیلویه و بویراحمد به‌وجود آید که اگر نظم وجود نداشته باشد سرمایه‌گذاری و تولید در استان نخواهیم داشت. رقابت صحیح کاندیداها می‌تواند زمینه حضور حداکثری را داشته باشد و موجب بالندگی استان شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد