تاریخ درج خبر : 1394/08/06
کد خبر : ۵۲۱۹۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -
تا 2 ماه آینده صورت می‌گیرد؛

بهر‌ه‌برداری از فاز اول 45 متری کمربندی شهر یاسوج در منطقه شرف‌آباد

در بازدید کارشناسان شهرسازی شهرداری یاسوج، از به بهر‌ه‌برداری رسیدن فاز اول 45 متری کمربندی شهر یاسوج در منطقه شرف‌آباد تا دو ماه آینده خبر داده شد.

پیش از ظهر امروز کارشناسان شهرسازی شهرداری یاسوج از پروژه اجرای کمربندی جدید شهر یاسوج بازدید کردند.

در این بازدید فرزاد پورابراهیم با اشاره به آغاز عملیات اجرایی جاده 45 متری کمربندی شهر یاسوج در منطقه شرف‌آباد اظهار داشت: طرح تفصیلی این کمربندی که از جاده اصفهان تا پل ترمینال یاسوج امتداد دارد مصوب سال 1370 بوده و اکنون با گذشت 24 سال به دلایل متفاوتی از جمله کم‌کاری شهرداری‌ها، مردم، متولیان و مسئولان تاکنون ناتمام مانده بود.

این کارشناس شهرسازی در شهرداری یاسوج از اجرای بخشی از طرح در دوره‌ شهرداران پیشین خبر داد و گفت: این طرح در دوره‌های گذشته حدود 700 تا 800 متر آن کار شد که در زمان شهردار کنونی با برگزاری جلسات مختلف اجرای کامل این طرح تصویب شد.

پورابراهیم با بیان اینکه جاده 45 متری کمربندی شهر یاسوج تاثیر بسزایی برای شهر دارد ابراز داشت: با اجرای این طرح به عنوان کمربند شهری کاهش محسوس ترافیکی و همچنین رونق اقتصادی و بالا رفتن ارزش مناطق حاشیه این جاده از جمله بنسنجان، بلکو، شرف‌آباد و زیرتل را خواهد داشت.

کارشناس شهرسازی شهرداری یاسوج به انواع توافقات با مالکین این مناطق برای آزادسازی و ادامه عملیات اجرایی این طرح اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح مردم حاشیه این مسیر از بلاتکلیفی خارج و مشکل آن‌ها برطرف خواهد شد.

پورابراهیم با اشاره به وجود برخی موانع در اجرای این فاز از اجرای خیابان 45 متری کمربندی یاسوج از رایزنی و توافق با مالکین این منطقه خبر داد و بیان داشت: با حمایت‌های شهردار یاسوج و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در صورت عدم هرگونه مشکل، فاز اول شامل زیرسازی این طرح تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که فاز بعدی این طرح شامل آسفالت و جدول‌گذاری نیز پس از آن اجرا می‌شود.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد