تاریخ درج خبر : 1394/08/06
کد خبر : ۵۲۲۰۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: غربی ها دبه در می آورند

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر گشایشی در برداشتن تحریم ها حاصل نمی شود به دلیل این است که غربی ها دروغ می گویند و زیر گفته خویش می زنند و دبه در می آورند.

حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری افزود: اگردر تمام عمر دو ساله دولت یازدهم،هم به دغدغه رهبری، دلسوزان نظام ،آقایان به اصطلاح دلواپس و خود دولتمردان توجه کنید می بینید که دوست دارند در استیفای حق ملت سرافراز باشند اما بی اعتمادی خاصی به نوشته ها و گفته غربی ها وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا پس از دوسال مذاکره دولت یازدهم و رفت و آمد غربی ها به کشور هنوز اتفاق خاصی در حوزه اقتصاد رخ نداده است، اظهار کرد: ما به غربی ها مخصوصا آمریکایی ها که تحت نفوذ صهیونیسم هستند بی اعتماد هستیم و رهبری نیز در نامه اخیر خود به رئیس جمهور فرمودند باید غربی ها مکتوب کنند و اگر گشایشی در برداشتن تحریم ها حاصل نمی شود به دلیل این است که آنها دروغ می گویند و زیر گفته خویش می زنند و دبه در می آورند.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آژانس اتمی تایید کرد که جمهوری اسلامی ایران به تعهداتش عمل کرده است اما آنها یک گام هم برنداشتند و خواسته اولیه ما که برداشتن تحریم ها بود را عملیاتی نکردند.

بزرگواری ابراز داشت: انشالله امیدورایم با این نامه رهبری و چارچوب مشخص شده  مسئولان سرسختی بیشتری نشان دهند تا آمریکا درقبال تعهداتش در مرحله عمل قرار بگیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    با سلام و احترام جناب آقای بزرگواری خواهشا وفای به عهد داشته باش و پیگیر مشکلات مردم حومه غربی از جمله جاده های ناتمام و ناقص رها شده به حال خود و … باش و اهل دبه نباشید.

پربازديد