تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۲۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد:

با هرگونه تخلف احتمالی در انتخابات برخورد قاطع می‌شود

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد گفت: هرگونه تخلف و تخطی احتمالی مدیران اجرایی اعم از قضایی، امنیتی و اجرایی این استان از مسیر قانون انتخابات با برخورد قاطع دستگاه قضایی همراه خواهد بود.

حجت الاسلام غلامرضا مزارعی سه شنبه، پنجم آبان ماه در نشست ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان افزود: هر مدیری از ظرفیت سازمانی و شخصیت حقوقی به نفع یا علیه کسی استفاده کند و تشتت ایجاد نماید آماده برخورد دستگاه قضایی باشد.

وی بیان کرد: هرگونه استفاده از اموال دولتی، استخدام های وقراردادهای غیرقانونی از سوی مدیران دستگاه های اجرایی نیز به دقت رصد خواهد شد. هر مدیری درباره انتخابات از مسیر قانونی تخطی کند بدون اغماض و با اشد مجازات برخورد می شود.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: رویکرد مدیران دستگاههای اجرایی بعنوان سفیران انقلاب و نظام اسلامی به موضوع حساس انتخابات باید بدور از هرگونه سیاسی کاری، نگاه های قومی، طایفه ای و گروهی باشد.

مزارعی تصریح کرد: دستگاه قضایی نیز با دقت، ظرافت و با قاطعیت موضوع انتخابات امسال در استان را رصد و با افراد اعم از نامزدهای انتخاباتی، گروه ها و جریان های سیاسی که به طریق مختلف سعی در ایجاد تنش و بی نظمی در این زمینه را دارند با صلابت برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار کهگیلویه وبویراحمد در انتخابات اسفند ماه نشان خواهند داد که بدون از هرگونه دیدگاه های قومیتی و طایفه ای و با حضور پرشور در این آزمون مهم سیاسی شرکت و به دنبال افراد اصلح در این عرصه هستند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: آحاد مردم استان در زمینه برگزاری انتخاباتی سالم تکلیف دارند چراکه شرکت در انتخابات تکلیفی شرعی و قانونی است.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد