تاریخ درج خبر : 1394/08/07
کد خبر : ۵۲۲۱۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: بیکاری را حل می کنم

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نوید آینده خوبی در خصوص ایجاد اشتغال در گچساران و باشت را می‌دهم.

غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران با اشاره به برخی از اقدامات صورت گرفته در طول نمایندگی مجلس شورای اسلامی تاکنون اظهار کرد: از جمله اقدامات صورت گرفته طی چهار ماه گذشته توسط راه و شهرسازی بازگشایی شده که این جاده مورد نیاز چند طایفه برای تردد و عبور و مرور بود.

وی از تلاش برای اتصال باباکلان به جاده اصلی افزود: در حال تلاش برای تأمین اعتبار  این طرح هستیم که امیدواریم به نتیجه دلخواه برسد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از امام جمعه گچساران و با تأکید بر لزوم ارتقای فرهنگی دینی در این شهرستان عنوان کرد: نبود حوزه‌های دینی به روز از دغدغه‌های مسئولان مذهبی از جمله امام جمعه بود که حوزه علمیه خواهران و برادران در حال احداث است.

تاج‌گردون در ادامه با اشاره به وضعیت بیکاری در گچساران و باشت اظهار کرد: تحصیل‌کردگان بسیاری در خصوص اشتغال در تکاپو هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه آینده خوبی برای حوزه انتخابیه و استان پیش‌بینی می‌کنم، افزود: از ورشکست شدن پتروشیمی جلوگیری شد، منابع در حال تکمیل شدن است و با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.

تاج‌گردون با بیان اینکه بیکاری واقعیتی انکارناپذیر در سطح کشور است، ادامه داد: این قول را به مردم گچساران و باشت می‌دهم که آینده خوبی را به ویژه در خصوص رفع بیکاری برای شهرستان‌های گچساران و باشت تصور می‌کنم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر فضای مناسب ایجاد شود در خصوص رفع بیکاری و رفع اشتغال به سرعت اقدام می‌شود.

تاج‌گردون افزود: از متوقف شدن پروژه بزرگ پتروشیمی جلوگیری کردیم که منابع این کار نیز در حال تکمیل شدن است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گچسارانی بیکار گفت:

    بله معلومه که حل می کنه اول برای خودشو اطرافیانش و معلمهای بازنشسته توی دفترش

  • علیرضا گفت:

    زنده باد حاج غلام

پربازديد