تاریخ درج خبر : 1394/08/07
کد خبر : ۵۲۲۱۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل؛

دیدار کارکنان پدافندغیرعامل کهگیلویه و بویر احمد با امام جمعه یاسوج

در این دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویر احمد گفت: ارتقای آمادگی، اقتدار درون زا و امنیت پایدار، اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی، بسیج و مصون سازی جامعه، استانداردسازی، مقاوم سازی زیرساخت ها و سرمایه های ملی و فضای سایبری، مصون سازی سرمایه های ملی از اهداف برنامه های پدافند غیرعامل است.

به گزارش سایت استان، محمود مومن نسب با بیان اینکه هفته پدافند غیرعامل سال جاری از چهارم تا دهم آبان است افزود: شعار هفته پدافند غیرعامل امسال نیز پدافند غیرعامل، مصونیت سازی با همدلی و همزبانی دولت و مردم است.

وی به حساسیت و اهمیت پدافند غیرعامل برای امنیت کشور اشاره کرد و ابراز داشت: اجرای پدافند غیرعامل موجب مصونیت سازی تاسیسات و امکانات زیربنایی کشور در برابر انواع بحران ها و حوادث پیش بینی نشده می شود.

مومن نسب گفت: حفظ استقلال، تمامیت ارضی و دست آوردهای سیاسی و اقتصادی کشور در سایه ی اجرای پدافند غیرعامل امکان پذیر است.

وی با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه مکانی سیاسی عبادی جهت آگاه سازی جامعه است اظهار داشت: ائمه جمعه می توانند از این تریبون اهداف و اهمیت پدافند غیر عامل را تبیین کنند.

امام جمعه شهر یاسوج ضمن تبریک هفته پدافند غیر عامل و قدر دانی از زحمات کارکنان این اداره کل گفت: پدافند غیر عامل زمینه سازی و ایجاد بستر برای مدیریت بحران است.

حجت الاسلام حسینی افزود: پدافند غیرعامل مبارزه بدونه سلاح در تمام زمینه های اقتصادی، عمرانی، سایبری و اجتماعی است که جامعه را برای رو به رو شدن با شرایط بحرانی آماده می کند.

وی آمادگی برای روبرو شدن با بحران را ضروری دانست و عنوان کرد: هر کشوری در این زمینه آمادگی لازم را نداشته باشد در شرایط بحرانی ذلیل و درمانده خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد