تاریخ درج خبر : 1394/08/08
کد خبر : ۵۲۲۲۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

رزمایش دفاع سایبری سپاه در استان

معاون عملیات سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: رزمایش دفاع سایبری سپاه در کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

امین قلی‌پور در نشست خبری با خبرنگاران با موضوع ” پدافند غیرعامل” ، اظهار داشت: هفته پدافند غیرعامل از 4 تا 10 آبان ماه است.

معاون عملیات سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد گفت: اگر خواستار رشد و توسعه کشور هستیم باید مسئله پدافند غیرعامل را در تمامی زمینه‌های جامعه رعایت کنیم.

وی عنوان کرد: با توجه به مأموریت بسیج در پدافند غیرعامل،رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر در استان برگزار شد.

قلی پور برگزاری صبحگاه دانش‌آموزی با مشارکت آموزش و پرروش،برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای کارکنان و سربازان سپاه فتح،تهیه بروشور و توزیع پیرامون پدافند غیرعامل و توزیع در بین نمازگزان را از جمله برنامه‌های سپاه فتح در هفته پدافند غیرعامل برشمرد.

وی ابراز کرد: به طور قطع بعد از توافق هسته‌ای نگرش دشمن نسبت به ایران اسلامی با قبل از توافق متفاوت است و ما باید هوشیار باشیم که دشمنی آمریکا با ما بیش از گذشته شده است.

قلی‌پور گفت: باید با مواضع انقلاب در بحث نفوذ نرم اقتصادی،سیاسی و فرهنگی دشمن هوشیار باشیم و مسئولان بیش از گذشته در این زمینه حساسیت داشته باشند.

معاون عملیات سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: نگاه ویژه‌ای در بحث امنیت به دشمنان داخلی و خارجی داریم.

وی عنوان کرد: امسال همچون سال‌های گذشته متناسب با تهدیدهای احتمالی برنامه‌های متنوعی در بحث فراخوانی،حفظ و آموزش  گردان‌ها داریم.

قلی پور افزود: گردان بیت‌المقدس و کوثر در 8 آبان ماه در مرحله اول در یاسوج و دنا و در 21 و 22 آبان ماه در مرحله دوم در شهرستان‌های کهگیلویه،چرام،گچساران،باشت،لنده و بهمئی  رزمایش اجرا می‌کنند.

وی مأموریت اصلی گردان بیت‌المقدس را آمادگی برای دفاع از کوی و برزن دانست و اظهار داشت: رزمایش عملیات امداد و نجات و مردم یاری و مقابله با ناآرامی و کنترل جمعیت نیز برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این رزمایش‌ها را تخمین و ارزیابی آمادگی گردان‌ها و ارتقا توانمندی نیروهای بسیجی جهت هرگونه تهدید توسط دشمنان داخلی و خارجی عنوان کرد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد