تاریخ درج خبر : 1394/08/10
کد خبر : ۵۲۲۲۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -
در یاسوج؛

بزرگداشت چهارمین سالگرد رحلت آیت الله ملک حسینی(ره) برگزار می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد رحلت آیت الله ملک حسینی (ره) در یاسوج خبرداد.

فتاح محمدی بعدازظهر پنجشنبه در حاشیه نشست هماهنگی برگزاری این مراسم گفت: این آیین روز پنجشنبه ۱۴ آبان ماه در مصلای یاسوج برگزار می شود.

وی بیان کرد: یکی از علمای مطرح کشور در این آیین به ایراد سخنرانی پیرامون ابعاد مختلف شخصیت آن عالم ربانی خواهد پرداخت.

محمدی بر برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم تاکید کرد و گفت: بی شک مردم قدردان این استان همچون همیشه حضوری باشکوه در این مراسم خواهند داشت.

وی همچنین از برگزاری کنگره آیت الله ملک حسینی(ره) در سال آینده خبرداد و دلیل عدم برگزاری این کنگره در سال جاری را عدم توانمندی دانشگاه پیام نور دانست.

معاون استاندار تاکید کرد: برگزاری این کنگره در سال آینده به یکی از دانشگاههای آزاد و یا دولتی یاسوج سپرده می شود.

تشکیل انجمن مفاخر استان در آینده ای نزدیک

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم در این نشست گفت: مرحوم آیت الله ملک حسینی فقیهی شجاع و مردم دار بود که همه مردم استان فارغ از قومیت ها و مسائل سیاسی زیر چتر ایشان بودند.

رضا دهبانی پور بر معرفی هرچه بیشتر این عالم ربانی به کشور و نسل جدید تاکید کرد و افزود: باید برنامه ای در خورشأن آن فقیه مجاهد برگزار شود.

وی از تشکیل انجمن مفاخر استان در آینده ای نزدیک خبرداد و بیان کرد: راه اندازی این انجمن نقش مهمی می تواند در معرفی مفاخر ملی استان همچون مرحوم آیت الله ملک حسینی داشته باشد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد