تاریخ درج خبر : 1394/08/10
کد خبر : ۵۲۲۳۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

هیچ‌گونه قطعی برق و خاموشی در کهگیلویه و بویراحمد نداریم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود بارش‌های شدید باران و رعد و برق در چند روز گذشته ولی هیچ‌گونه قطعی برق و خاموشی نداریم.

داود راهزادی اظهار داشت: به دلیل بارندگی‌های اخیر هیچ گونه خسارتی به شبکه‌های برقرسانی وارد نشده و برق کنونی در شبکه‌های موجود پایدار است.

وی عنوان کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر قطعی برق به صورت روستایی و محله‌ای گزارش نشده است و البته اکیپ‌های برق در تمامی نقاط این استان به صورت آماده باش خدمات ارائه می‌کنند.

راهزادی از آماده باش 40 اکیپ برق با 160 نفر نیروی امدادی خبر داد و افزود: تمامی اکیپ‌های برق در نواحی مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد فعال بوده و آمادگی کامل برای مقابله با بحران را دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیش از 200 هزار مشترک برق خانگی، تجاری، کشاورزی، صنعتی و سایر مصارف در این استان وجود دارد، ابراز کرد: از این تعداد 86 هزار و 618 مشترک روستایی و 133 هزار و 276 مشترک نیز شهری هستند.

راهزادی عنوان کرد: به دلیل سخت‌گذر بودن مناطق روستای این استان، خدمات رسانی در  مواقع بحران به سختی امکان پذیر است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • Cheyanne گفت:

    Bonjour,Je crois en fait que la plupart des gens ont de gros préjugés sur le référencement et en bons moutons qu’ils sont, ils se jettent tous sur les pseudos révolutions concernant le rÃec.©renf©mentÃGrâce à cela, les marchands de rêves font leurs choux gras!

  • هم ولایتی گفت:

    دروغ شاخ دارشهرک امام حسین (ع) روزهست که چندباربرق قطع می شود

پربازديد