تاریخ درج خبر : 1394/08/10
کد خبر : ۵۲۲۳۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نیک اقبالی: باید به پروژه آزادراه شیراز _ اصفهان متصل شویم

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از وعده خوشحال‌کننده و اثرگذار پیمانکار آزادراه شیراز – اصفهان به مسئولان این استان خبر داد.

پژمان نیک‌اقبالی امروز در گفت‌وگو با فارس در یاسوج اظهار کرد: در سفر هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد طرح‌ها و پیشنهاداتی را به رئیس‌جمهور و هیئت دولت ارائه خواهیم کرد که برای آینده استان گره‌گشا باشد.

وی گفت: استاندار و مسئولان ارشد استانی به دنبال ارائه چنین طرح‌هایی هستند تا بتوان بهره‌ای بزرگ از آن‌ها برد و به تسریع در روند توسعه استان کمک رد.

نیک‌اقبالی با بیان اینکه از 50 کیلومتری شهر یاسوج در منطقه کاکان طرحی در حال عبور است که باید از مزایای این طرح بزرگ کشوری استفاده کرد، افزود: پروژه آزادراه شیراز به اصفهان پروژه‌ای بزرگ است که مایلیم به این پروژه متصل شویم.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کوتاه‌ترین راه برای اتصال استان و مرکز آن شهر یاسوج به آزادراه‌ها، همین مسیر است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در محل تنگ براق نقطه‌ای است که می‌توان آزادراه یاسوج را به آزادراه شیراز – اصفهان با ایجاد آزادراهی آنتنی به طول 50 کیلومتر متصل کرد و این‌گونه است که استان به آزادراه‌ها متصل می‌شود.

نیک‌اقبالی به ارتباطی که با پیمانکاران پروژه آزادراه شیراز به اصفهان داشته سخن به میان آورد و گفت: پیمانکاران این پروژه عظیم ملی به ما قول دادند که اگر بانک‌ها حمایت کنند و تسهیلاتی در اختیار آن‌ها قرار دهند حاضرند پروژه آنتنی آزادراه یاسوج به آزادراه شیراز – اصفهان را بدون مشارکت دولت احداث کنند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جاده منتهی به منطقه کاکان مشخصات بزرگراه را دارد و می‌تواند به آزادراه در این پروژه تبدیل‌ شود؛ ما به عنوان طرحی مهم و اولویت‌دار، این موضوع را در سفر هیئت دولت ارائه خواهیم کرد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    این طرحهای بی مطالعه تا کی ادامه باید داشته باشد شما بروید فگری به حال کشته شدگان جاده یاسوح – اصفهان نمایید – شما باید تا میمند را حداقل 4 باتده نمایبد و قسمتی را باید با مشارکت استان اصفهان تا پل قرح وسمیرم ادامه دهید و این چه طرخهای فضایی است ؟؟که هر روز در می آورید؟؟

پربازديد