تاریخ درج خبر : 1394/08/11
کد خبر : ۵۲۲۳۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری سمینار آموزشی «ترانزیت و اینکوترمز» در یاسوج

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای تحت عنوان: “ترانزیت و اینکوترمز” برگزار می کند.

khabar
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اتاق یاسوج، این سمینار از ساعت 9:30 الی 14 روز سه شنبه، 19 آبانماه 1394 در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.
حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
در این سمینار مباحثی از جمله هدف و حوزه شمول اینکوترمز، دلایل تجدید نظر در اینکوترمز، اصطلاحات 13 گانه در قالب 4 گروه اصلی، نقاط انتقالی و اهمیت آن در هر یک از گروههای 4 گانه، کاربرد هر یک از اعتبارات/ بهترین نوع اعتبار از دیدگاه صادرکننده و واردکننده، شیوه ها و انواع ترانزیت کالا، اسناد و مدارک مورد نیاز در تزانزیت براساس قانون امورگمرکی و قانون عبور کالای خارجی از قلمرو جمهوری اسلامی ایران و ترانزیت به مناطق آزاد و ویژه و قوانین حاکم بر آن توسط خانم تقی زاده (از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 33227953-074 ، فکس 33234355-074 و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد