تاریخ درج خبر : 1394/08/11
کد خبر : ۵۲۲۳۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -
گفتگوی ویژه سایت استان با معاون استاندار دولت احمدی نژاد

خلقی‌پور: خادمی بسیار ضعیف‌تر از استانداری سیدمسعود حسینی عمل کرد/مدیریت استان برخلاف شعار اعتدال ارتباطی به غیر از باند خود نمی‌پذیرد/راه‌آهن در دوره هدایتخواه در مجلس تصویب شد

13940313P45w42i653خلیفه خلقی‌پور کاندیدای احتمالی اصولگرایان بویراحمد و دنا برای رقابت‌های انتخابات دهمین دوره مجلس در گفتگو با سایت استان از فضای سیاسی استان و فعالیت‌هایش گفت.

وی که سابقه معاونت توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت احمدی‌نژاد را نیز در پرونده کاری خود دارد پیرامون شرکت در انتخابات آتی مجلس، اظهار کرد: بنده به شخصه و به عنوان کاندیدا حضور ندارم ولی چنانچه کاندیدایی به عنوان خروجی مجموعه جبهه اصولگرایان معرفی شود از وی حمایت می‌کنم. اگر کسی هم مسیر خودش را برود حمایتی از سوی ما در انتخابات نخواهد داشت.
این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به پرسشی در خصوص انتخابات دور گذشته و شکست جریان اصولگرا، گفت: قبول ندارم که در دوره قبل جریان اصولگرایان شکست خوردند چرا که نامزد اصولگرایان در آن رقابت رای قابل توجهی کسب کرد. ضمن اینکه در حال حاضر نیز گزینه ایده‌آل ما قطعا هدایتخواه است هرچند ایشان هنوز تصمیمی برای حضور در عرصه انتخابات ندارد.

*مهم‌ترین عناوین گفتگو با خلیفه خلقی‌پور: خادمی بسیار ضعیف‌تر از استانداری سیدمسعود حسینی عمل کرد/ اصلاح طلبان در دوره استانداری حسینی کمر به تخریب و سهم خواهی بسته بودند/مسیر اصلاح طلبان در مدیریت استان جاده یکطرفه است و هیچگونه ارتباطی به غیر از مجموعه سیاسی، جناحی و باندی خود نمی‌پذیرند/مصوبه راه آهن در دوره نمایندگی هدایتخواه در مجلس تصویب شد

وی در مورد مدیریت استان، عنوان کرد: در رابطه با مدیریت استان نظر من حمایت از مدیریت بومی است؛ برخلاف اصلاح طلبان که در آن زمان در حالی که اولین تجربه مدیریت بومی در استان بود برای تخریب و سهم خواهی از سید مسعود حسینی کمر همت بسته بودند. متاسفانه در حال حاضر مسیر آقایان در مدیریت استان جاده یکطرفه است و هیچگونه ارتباطی به غیر از مجموعه سیاسی، جناحی و باندی خود نمی‌پذیرند، البته مقصر اینجاده یک طرفه شاید آقای خادمی نباشد و تفکری که سر کار است اینطور می‌خواهد.

خلقی‌پور: در حال حاضر مسیر آقایان در مدیریت استان جاده یکطرفه است و هیچگونه ارتباطی به غیر از مجموعه سیاسی، جناحی و باندی خود نمی‌پذیرند، البته مقصر اینجاده یک طرفه شاید آقای خادمی نباشد و تفکری که سر کار است اینطور می‌خواهد.

خلقی‌پور در ادامه با مقایسه مدیریت استان در دو دولت گذشته و فعلی، افزود: شعار انتخاباتی دولت فعلی اعتدال است اما در مسائل مدیریتی اعتدالی وجود ندارد و متاسفانه آقایان جاده یک طرفه‌ای را انتخاب کرده‌اند. ولی در دوره سید مسعود حسینی با توجه به اینکه آن تفکر پس از نزدیک به ۲۰ سال توانسته بود به قدرت برسد و طبیعتا مطالبات خودشان را داشتند؛ با این حال اصلا مدیریت و کار حسینی با خادمی قابل مقایسه نیست و استاندار فعلی به شدت ضعیف‌تر عمل کرده است.
معاون استاندار دولت احمدی‌نژاد تصریح کرد: دو برابر کل سرمایه گذاری که بعد از انقلاب صرف استان شده که رقمی حدود ۸۰۰میلیارد بود در دوره استانداری سید مسعود حسینی سرمایه گذاری انجام شد. جاده یاسوج -بابامیدان که از سال ۷۴ شروع شده بود تا آن زمان تنها ۲۳% پیشرفت داشت و با استانداری حسینی در دولت احمدی‌نژاد به ۹۰% پیشرفت رسید که بعد از وی افتتاح شد. مصوبه راه آهن در دوره نمایندگی هدایتخواه در مجلس تصویب شد که براساس آن باید تمام مراکز استان‌ها به خط ریلی بپیوندند و ردیف و بودجه برایش تعیین شد. البته از تلاشی که امسال منجر به تخصیص اعتبار برای راه آهن شد باید تشکر کرد اما تصویب پیوستن یاسوج به راه آهن کشور در دوره‌ای بود که هدایتخواه در مجلس حضور داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  80 درصد مدیران با دولت همسو نیستند در زمان استاندار حسینی مشخص بود ولی الان فقط فامیل بازی و کسانی هستند که در دوره های قبل هم بوده اند

 • ناشناس گفت:

  خادمی بسیار ضعیف عمل کرد

 • همشهری گفت:

  جمع تو رو خدا حالمون رو بهم زدین…..اقای خادمی خوب عمل نکرده اما تفاوت با حسینی زمین تا اسمونه اقای حسینی بدرد بخشداری هم نمیخورد….بعدش خلقی پور واقعا با این حرفش نشون داد چه دیدگاهی داره
  یه بیسواد یا مغرض خیلی بی انصاف

  • رضا گفت:

   جناب خلقی پور خدا خوشش نمی اید در حقیقت ثابت کردی امثال بزرگواری در استان فراوانند

 • ناشناس گفت:

  در دوره احمدی نژاد که این همه درآمد بود شما چکار کرددد؟؟؟؟؟

 • سجاد-بهمنی گفت:

  دکتر الشیخ نفرمودن این جاده ی یک طرفه از کجا اومده؟به کجا میرسه؟
  تو این جمله (اصلاح طلبان در دوره استانداری حسینی کمر به تخریب و سهم خواهی بسته بودند) جای مسعود حسینی و اصلاح طلبان جابجا شده !!

 • منطقه گرایی گفت:

  متاسفانه در دوران استاندار فعلی منطقه گرایی و طایفه گرایی به اوج خود رسید.
  علیا، سفلی
  سردسیر، گرمسیر و …..
  کاش تدبیری اندیشیده می شد تا بچه های برخی مناطق له نمی شدند و برخی طوایف بیش از حد اوج نمی گرفتند.

 • ali گفت:

  واقعن که کار مثبتی انجام نداد.الکی لقب استاندار یدک میکشه

 • خواب یا بیدار گفت:

  مگه استان ما هم استاندار داره؟
  یعنی الان استاندار داریم؟

 • ناشناس گفت:

  شکی در سخنان دکتر خلقی پور نیست اقای حسینی خیلی قویتر عمل می نمود

 • مجتبی گفت:

  جناب خلقی پورمزاح میفرمایند.جدی نگیرید.عاقلان دانند.

 • مهدی گفت:

  هر چه لر ایگه از داغ دل ایگه.خسته نباشید جناب خلقی پور.مشک ان است که ببوید نه انست که عطار بگوید.ککا این حرفا دیگه خریدار نداره.اگه قصد اومدن در انتخابات داری نیا که رایت همون هزار تاست ککا

 • ناشناس گفت:

  کاملا درست فرمودی جناب خلقی پور واقعا همینطوره

 • بهزاد کاظمی گفت:

  جعل واقعیت صفتی است که سران جریان اصولگرا بخوبی در آن تخصص دارند
  البته که برای امثال شما دوره حاج حسینی خیلی بهتر بوده جناب آقای دکتر کمترینش همین دکترای جنابعالی و ….

 • کارمند ساده گفت:

  حسینی استقلال در تصمیم گیری داشت.
  و فارغ از قضاوت مثبت و یا منفی در باب عملکرد، اقتدار لازم برای استاندار بودن را داشت.
  علاوه بر این در استان حضور مستمر داشت و با تعطیلات زیاد مخالف بود.

پربازديد