تاریخ درج خبر : 1394/08/04
کد خبر : ۵۲۲۴۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اجماع اصولگرایان استان

اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد برای وحدت و انسجام در انتخابات پیش‌رو در حسینیه امام علی(ع) شهر یاسوج گرد هم آمدند.

 عصر دیروز و در حسینیه امام علی(ع) شهر یاسوج، اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد گرد هم آمدند.

در این آیین که حجت‌الاسلام سید رضا تقوی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران حضور داشت در خصوص موضوعات مختلف بحث و گفت‌وگو شد.

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام صفدر پناهی به نمایندگی از اصولگرایان استان کهگیلویه و بویراحمد و یکی از اعضای شورای حکمیت اصولگرایان استان اظهار کرد: اصولگرایان استان کهگیلویه و بویراحمد جمعی بوده که همواره در خدمت نظام و انقلاب بوده‌اند و بیشتر آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس حضور فعال داشته‌اند.

این عضو شورای حکمیت جریان اصولگرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تلاش‌های زیادی در استان در میان جریان اصولگرا صورت گرفته تا اندک اختلافات به حاشیه برود و آن‌ها نیز هرگاه خواسته‌ایم صادقانه جمع شده‌اند.

پناهی بیان کرد: در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از یک سال پیش تلاش‌ها برای اتحاد و معرفی کاندیدا آغاز شده است و در جایی که به مشکل برخوردند شورای حکمیت وارد میدان شد و رسماً اعلام کرد که ستار هدایت‌خواه کاندیدای جریان اصولگرایی است که هنوز وی جوابی به جریان اصولگرایی نداده است.

وی عنوان کرد: در گچساران به نتایجی دست یافته‌اند و در چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز  اصولگراها دارای سلیقه‌هایی هستند که امیدواریم اختلافات جزئی در میان اصولگرایان در حوزه‌های مختلف استان برای انسجام و وحدت حداکثری کنار گذاشته شود.

گفتنی است در این نشست تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه به بیان برخی از دغدغه‌ها و شاخص‌های یک کاندیدای اصولگرایی پرداخت و گفت: در این جلسه از فرد خاصی نامبرده شد و شیوه من این نیست که از کسی نام ببرم، شاخص‌ها را گفتم بنابراین بر اساس این شاخص‌ها کاندیداهای خود را انتخاب کنید.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در پاسخ به یکی از حاضرین در این نشست که از وی خواستار پیگیری حضور هدایت‌خواه در انتخابات آتی شد، اظهار کرد: آقای هدایت‌خواه از نیروهای موثر، باغیرت که در تهران همه او را قبول دارند و به نیکی از ایشان یاد می‌کنند، هستند.

تقوی اضافه کرد: هدایت‌خواه از افتخارات استان کهگیلویه و بویراحمد است که مسئولان در مرکز به سلامت نفس و پاکی ایشان را می‌شناسند و از نیروهای فرهیخته کشور است.

 

IMG_2291

IMG_2294

IMG_2301

IMG_2305

IMG_2307

IMG_2308

IMG_2310

IMG_2311

IMG_2313

IMG_2317

IMG_2318

IMG_2321

IMG_2323

IMG_2330

IMG_2335

IMG_2339

IMG_2342

IMG_2345

 

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد