تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: 700 تن میوه شب عید مردم از تولیدات استان ذخیره سازی شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 700تن میوه شب عید مردم استان از خود استان تامین و ذخیره سازی شود.

سید موسی خادمی در نشست کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات استان افزود: 300 تن سیب و 400 تن پرتقال برای شب عید مردم استان خریداری و ذخیره شود و متولی آن نیز تعاون روستایی استان خواهد بود.

IMG_8875

وی بیان کرد: تحقق این امر مهم به رونق بیشتر تولید انواع محصولات کشاورزی بویژه در بخش باغی و ترغیب کشاورزان استان به تولید محصولات باکیفیت تر کمک خواهد کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کالاهای ایرانی دارای برچسب و نشان خارجی مشمول قاچاق کالا شده و در این استان طبق قانون با چنین کالاهایی برخورد شود.

خادمی تصریح کرد: برخی تولیدکنندگان کشور و این استان برای فروش بیشتر محصولات خود اقدام به نصب برچسب و نشان خارجی بر روی آنها می کنند که این اقدام نوعی تقلب و تخلف صنفی بوده و به منزله فریب مصرف کنندگان است.

وی ادامه داد: برخورد جدی با چنین تولیدکنندگانی موجب حمایت همه جانبه از تولیدهای داخلی نیز می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با توجه به آغاز فصل سرما باید عاملان و جایگاه های توزیع نفت سفید در روستاها و مناطق سخت گذر استان کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی و فعال شوند.

خادمی اضافه کرد: دستگاههای استان برای تامین فضا به منظور راه اندازی شعبه سیار اداره تعزیرات حکومتی در شهر سی سخت، مرکز شهرستان دنا همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند.

تشکیل 728 پرونده تخلف برای واحد های صنفی کهگیلویه و بویراحمد طی 7 ماهه امسال

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با فعال کردن گشت مشترک در کهگیلویه و بویراحمد در هفت ماهه امسال 728 مورد تخلف صنفی کشف شد

رضا زیرایی در نشست کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات استان افزود: در نیمه نخست امسال رسیدگی به انواع تخلفات صنفی در استان ساماندهی شد و مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه پرونده های صنفی نیز از چند ماه به 15 روز تا یک ماه کاهش یافت.

وی اظهارکرد: پیشگیری از بروز انواع تخلفات صنفی در استان سیاست مهم اداره کل تعزیرات حکومتی است و با جدیت پیگیری می شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در راستای تحقق این سیاست گشت مشترک نظارت بر صنوف به صورت صبح و عصر در سطح استان فعال شده و در حال گسترش فعالیت است.

زیرایی تصریح کرد: علاوه بر اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد برخی از نهادهای دولتی استان ازجمله دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، شرکت پخش فرآورده های نفتی و اداره های کل صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، استاندارد، دامپزشکی، امور صنفی و دخانیات نیز عضو این گشت مشترک هستند.

وی ادامه داد: فعال کردن این گشت مشترک تاکنون نتایج ارزنده ای در زمینه کاهش انواع تخلفات صنفی در کهگیلویه و بویراحمد به دنبال داشته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بعلت فعال نبودن گشت های مشترک در هفت ماهه سال گذشته 17 فقره پرونده در زمینه انواع تخلفات صنفی در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و رسیدگی شد.
زیرایی بیان کرد: با فعال کردن گشت مشترک در کهگیلویه و بویراحمد در هفت ماهه امسال 728 مورد تخلف صنفی کشف شد که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این میزان به حدود 4000 مورد افزایش یابد.
وی تأکید کرد: جهت کاهش بیشتر انواع تخلفات صنفی در این استان نیازمند افزایش اعتبارات و تجهیزات برای توسعه گشت مشترک هستیم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: اقدامات و پیگیری های لازم برای راه اندازی شعبه سیار اداره تعزیرات حکومتی در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا انجام شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد