تاریخ درج خبر : 1394/08/02
کد خبر : ۵۲۲۵۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار:

700تن میوه شب عید مردم کهگیلویه و بویراحمد از تولیدات استان ذخیره سازی شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 700تن میوه شب عید مردم استان از خود استان تامین و ذخیره سازی شود.

سید موسی خادمی در نشست کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات استان افزود: 300 تن سیب و 400 تن پرتقال برای شب عید مردم استان خریداری و ذخیره شود و متولی آن نیز تعاون روستایی استان خواهد بود.

وی بیان کرد: تحقق این امر مهم به رونق بیشتر تولید انواع محصولات کشاورزی بویژه در بخش باغی و ترغیب کشاورزان استان به تولید محصولات باکیفیت تر کمک خواهد کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کالاهای ایرانی دارای برچسب و نشان خارجی مشمول قاچاق کالا شده و در این استان طبق قانون با چنین کالاهایی برخورد شود.

خادمی تصریح کرد: برخی تولیدکنندگان کشور و این استان برای فروش بیشتر محصولات خود اقدام به نصب برچسب و نشان خارجی بر روی آنها می کنند که این اقدام نوعی تقلب و تخلف صنفی بوده و به منزله فریب مصرف کنندگان است.

وی ادامه داد: برخورد جدی با چنین تولیدکنندگانی موجب حمایت همه جانبه از تولیدهای داخلی نیز می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با توجه به آغاز فصل سرما باید عاملان و جایگاه های توزیع نفت سفید در روستاها و مناطق سخت گذر استان کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی و فعال شوند.

خادمی اضافه کرد: دستگاههای استان برای تامین فضا به منظور راه اندازی شعبه سیار اداره تعزیرات حکومتی در شهر سی سخت، مرکز شهرستان دنا همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد