تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۵۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنان فرماندار بویراحمد درباره انتخابات

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری با ۲۴۰ صندوق رأی در سطح شهرستان بویراحمد انجام می شود.

“محمد کاظم نظری” ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد، اولین اولویت این شهرستان در سال جاری را بحث انتخابات دانست و اظهار داشت: در این راستا باید برای سالم برگزار کردن این رویداد مهم تلاش شود.

وی افزود: با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی است، باید زمینه های لازم برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات فراهم شود.

نظری با بیان اینکه اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات از هم اکنون شروع شده است، یادآور شد: حدود ۲۴۰ صندوق رأی در حوزه انتخابیه شهرستان بویراحمد وجود دارد.

وی، شتاب بخشیدن به پروژه های عمرانی پیش از شدت گرفتن بارندگی ها را از دیگر اولویت ها عنوان کرد و بیان داشت: در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بویراحمد باید نهایت تلاش خود را انجام دهند.

فرماندار بویراحمد تأکید کرد: نباید به خاطر انتخابات در روند پروژه ها وقفه ای ایجاد شود.

نظری همچنین با اشاره به اهمیت بحث گردشگری در این شهرستان، تصریح کرد: یکی از اساسی ترین ظرفیت های این شهرستان استفاده از پتانسیل گردشگری برای ایجاد اشتغال است.

وی عنوان کرد: با توجه به فربه شدن اشتغال در بخش دولتی، باید به سوی ایجاد اشتغال در بخش خصوصی روی بیاوریم.

فرماندار بویراحمد اضافه کرد: سالانه گردشگران بسیاری به این شهرستان سفر می کنند اما از حضور این گردشگران بهره وری‌های لازم صورت نمی گیرد.

نظری تأکید کرد: باید برنامه ریزی لازم برای کسب درآمد از حوزه گردشگری و ایجاد اشتغال صورت گیرد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حقیقت جو گفت:

    بیچاره استان که استاندارش خرید 700تن سیب خریدنشده را بیان میکند واز طرفی 90هزارتن سیب تولید استان به فرض صحیح بودن خرید هنوز کمتراز 1/درصد توسط دولت تدبیر وامید که عملش باگفتارش هیچ مطابقتی ندارد خریدشده بیچاره کشاورزان

پربازديد