تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۵۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: نیروهای انقلابی در پست‌های مدیریتی به کار گرفته شوند

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی به حذف نیروهای مومن و دلسوز نظام در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه در دولت یازدهم در دستگاه های اجرایی استان ما این مشکل وجود دارد.

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری افزود: در رابطه با به کارگیری نکردن نیروهای انقلابی در برخی پست های مدیریتی در استان وقتی یک جناح در صحنه رقابت پیروز می شود سعی می کند کسانی که با خودش هماهنگ هستند به کار گمارد و این یک آسیب است که در تمام دستگاهای سیاسی موجود در دنیا وجود دارد.

وی بیان کرد: البته در حاکمیت هایی که براساس دموکراسی است، این وضعیت وجود دارد، ما هم اعتقاد داریم بهترین نوع دموکراسی و مردم سالاری دینی را داریم و از دولتی که موسوم به امید و تدبیر است انتظار می رود از همه ی نیروهای نخبه و با تجربه و دلسوز نظام استفاده کند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه در دولت یازدهم در دستگاه های اجرایی استان ها از جمله استان کهگیلویه وبویراحمد این مشکل وجود دارد.

بزرگواری ادامه داد: به گفته دولت تدبیر و امید از همه ی حزب ها در دستگاه های اجرایی استفاده شده و این در حالی است که در استانی مثل استان کهگیلویه وبویراحمد بیشتر گرایش به اصلاحات وجود دارد.

 نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: دراین استان نیروهایی که گرایش به اصولگرا هستند و دلسوز نظام هستند سعی می شود از صحنه بیرون رانده شوند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: این موضوع شامل همه ی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد است و سعی می شود نیروهای با گرایش اصلاح طلب در اولویت باشند.

بزرگواری افزود: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما باید توجه بیشتری داشته باشند تا از نیروهای دلسوز نظام که اگر خدای نخواسته فتنه ای اتقاق ی رخ دهد در صحنه هستند بیشتر استفاده شوند.

وی تصریح کرد: دولت اعتدال باید از همه نیرو های انقلابی و پیرو ولایت فقیه بیشتر استفاده کند.

منبع: صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسنی گفت:

  گاهی انسان چنان اسیر هوی وهوس میشود که فکر میکند هرچه بکند درست است،وهرچه بگوید هم منطقی است.درصورتیکه چنین آدمهایی بایدبفهمند که کارشان وحرفشان متناسب عقل …. خودشان هست
  آقا خودش هرچی آدم ………….. بود مدیریت داد تا ریشه مردم در آورد بیایید ببینید شهرستان بهمئی ودهدشت دارند خالی میشوند روزانه مهاجرت گسترده صورت میگیردوعلت آن عملکرد آدمهای ……… است که مردم به ستوه آمدند

 • ناشناس گفت:

  جناب اقای بزرگواری اگرنظرتان نیروهای انقلابی ودلسوز نظاموانقلاب باشدچرادر زمانی که همه چیزدردستتان بود ازاین نیروها استفاده نکردی

 • ناشناس گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…بزرگواری بایددراینده ای دوریانزدیک محکمه شونددردادگاهی عادل ومردمی.به دلایل بسیاری.ازجمله خیانت به رای مردم وحقوق انها ومدیریت نابادوناکارامدوفسادگسترده ی خانوادگی وشخصی که دارن وفریب افکارعمومی ومردم کهگیلویه و…..

 • ناشناس گفت:

  آقای بزررگواری عزیز !!!
  بهتر نیست این نیروهای انقلابی که شما از آن ها حرف می زنید و بدون استثنا همه پا به سن شده اند به استراحت بپردازند و از آنها تجلیل شود و در عوض از سیل عظیم نیروی جوان بیکار و متخصص استفاده شود؟!!! برای هیچ شخصی هم امروز نه اصلاح طلب مهم است و نه اصولگرا !!! مردم فقط نیاز به کسی دارند که صادقانه خدمت کند از هر جناحی که باشد . بهتر است حضرتعالی نیز در این راستا بوده و از سخنرانی و مصاحبه های تنش زا پرهیز کنید!!

 • حرف حساب گفت:

  دم از انقلاب نزن .که عملکرد امثال تو باعث می شود مردم به انقلاب بد بین شوند

 • چرام. گفت:

  اقای بزرگوار خوشحالم که خودت میدونی حنات دیگه رنگی نداره ….خدایی کل نامنطقی هایه دنیا یک طرف.کمیسیوووووون کشاورزی باحضورتو هم یک طرف……خدا سیچه قهرش نیاد..خخخخخخخخخخخ.عزیز دلم چماق قشنگوووو

 • چرام. گفت:

  حق ملت کهگلویه رو فقط خدا ازت میگیره شاه دوماد…انشالله با برچیدن شما تو کمیسیون کشاورزی که سوادعلمیشو ندارین بارون تداوم پیدا میکنه….ای عامل خشک سالی بخت جوونها…عزیز دلوم چماق قشنگوووو

پربازديد