تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۶۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -
رحمان وفانژاد

«خلقی‌پور» از یار مانده و از دوست رانده

سایت استان: رحمان وفانژاد

مصاحبه‌ای در روزهای اخیر آقای دکتر «خلقی‌پور» در یکی از سایت‌های خبری استان درج شده و در کلیاتش آقای دکتر «خادمی» را ضعیف‌تر از «سیدمسعود حسینی» توصیف نموده است. ایشان اولین سابقه خود را مربی امور تربیتی مدارس یاسوج می داند و بهتر از حقیر می داند کلمه ضعیف‌تر در مقایسه‌ها، ناشی از ضعف موجود در فرد دیگری می‌باشد و همینکه به صراحت ضعف عملکرد آقای «سیدمسعود حسینی» را در ادبیات خود چه به صورت عامدانه و چه به صورت سهوی بیان نموده جای شکر دارد.

جناب آقای خلقی‌پور؛
1- مستحضرید قریب به ۱۵۳ مدیرکل، رئیس سازمان و مدیر عامل در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای جایگاه مدیریتی می‌باشند و از این تعداد در کمتر از یک سال اول دوره استانداری «سید مسعود حسینی» قریب به ۱۲۰ نفر آنها عزل و نصب شد. از سویی دکتر «خادمی» در مدت دو سال استانداری خود حتی نیمی از مدیران را عزل ننموده که این موضوع بارها توسط اصلاح طلبان بعنوان نگرانی و انتقاد از عملکرد ایشان در انتصاباتش اعلام گردیده است. ضمن آنکه تعدادی از همین مدیران منتصب شده همتراز با جایگاه فکری حضرتعالی می باشند و نکته جالبی است که تفسیر حضرتعالی از اعتدال چیست؟ آیا حتما بایستی به امثال حضرتعالی جایگاه مدیریتی همچون قبل تعارف گردد تا اعتدال مد نظرتان تحقق یابد؟
2- شما ادعا دارید اصلاح‌طلبان برای تخریب و سهم خواهی از «سیدمسعود حسینی» کمر همت بسته بودند و بهتر می‌دانید در دولت عدالت محورتان آنقدر احزاب، انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد را تحقیر و تهدید نمودید (در سراسر کشور) که هیچ اصلاح‌طلبی جرات نقد هم نداشت تا برسد به تخریب و سهم‌خواهی!
3- اینکه امروز شما به خود جسارت داده‌اید دکتر «خادمی» را نقد نمائید معنی اعتدال است و اگر چنین نقدی در دولت شما صورت می‌گرفت کمتر از معنی توهین، افترا و هتک حرمت به منتقد خود نمی‌زدید و معرفی به دادگاه هم جای خود داشت.
4- مهمترین ضعف در جریان اصولگرایی رابطه مراد و مریدی بوده و نمونه بارزش رفتار غیراخلاقی با حضرتعالی می باشد. حضرتعالی بعنوان کاندیدای مورد وثوق شورای حکمیت اصولگرایان معرفی شدید و حتی همفکرانتان در جلسه ای محفلی هم حضور شما را بعنوان کاندیدای نهایی مطرح نکردند. از سویی همان رابطه مراد و مریدی باعث گردید خودتان هم نا امید از همفکرانتان شوید و مجدد همان بحث مراد و مریدی آمدن «هدایتخواه» را خودتان هم تأیید نمائید. بهتر است بدانید اصلاح‌طلبان تحت هیچ شرایطی برای خود مراد ندارند!
5- چرا آمارتان همچون دولتتان در تناقض است؟ با کسب اطلاع کامل از کارشناسان حوزه راه استان و کارشناسان محترم شرکت ساخت و توسعه وزارت راه و شهرسازی به استحضار می‌رسانم محور یاسوج – بابامیدان -سمیرم دارای یک ردیف توافقنامه در بودجه ملی می‌باشد و در سال‌های ۸۴ تا ۹۲ بیشترین مبلغ تخصیص ریالی به استان بصورت میانگین سالیانه ۳ میلیارد تومان بوده و با احتساب ۸ سال خدمت مقدس در آن دوره قریب به ۲۴ میلیارد تومان از محل تفویض به استان و مبلغی قریب به ۳۰ میلیارد تومان از محل قراردادهای شرکت ساخت و توسعه وزارت راه و شهرسازی که در وزارتخانه منعقد می‌گردید به این استان تخصیص داده شده و سرجمع اعتباری آن ۵۴ میلیارد تومان از ابتدای حوزه استحفاظی استان کهگیلویه و بویراحمد در سمیرم و انتهای آن در بابامیدان می‎باشد. جناب دکتر«خلقی‌پور» این آمار توهم‌زا در خصوص جاده ارتباطی را از کجا آورده‌اید؟ ادعا دارید این محور تا قبل از دولت صداقت پیشگان ۲۳% پیشرفت داشته و بهتر است بدانید تا سال ۸۴ از مجموع ۹ تونل جاده فوق صرفاً تونل شماره ۵ و ۶ بازگشایی نشده بود و محور فوق با پیشرفت حداقلی ۶۵% تحویل دولت نهم گردید که گواه مطالبم دعوای روز افتتاحیه جاده فوق در تونل شماره ۹ بود و استاندار وقت «نوذری» بخاطر گفتن واقعیت‌ها توسط دوستان همفکرتان مورد الطاف هتاکانه قرار گرفتند. اگر در استان کهگیلویه و بویراحمد با محاسبه قراردادهای بروز بخواهیم محور یاسوج – بابامیدان – سمیرم را به آزاد راه تبدیل نمائیم کمتر از ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و عاجزانه از شما بزرگوار خواهشمندم قبل از نقد مقداری مطالعه نمائید تا آمارتان بر پایه وسعت عقل امثال حقیر بگنجد. ضمناً به استحضار می‌رسانم به لطف پیگیری‌های مجدانه استاندار و متولیان حوزه راه در استان، همین محور یاسوج – بابامیدان – سمیرم در سال ۹۴ قریب به ۱۵ میلیارد تومان در حوزه ساخت راه‌ها و ۱۰ میلیارد تومان در حوزه راهداری، توافقنامه از وزارتخانه دارد.
در پایان؛
غمم بکشت که از یار مانده‌ام، چه کنم؟ به دست هجر گرفتار مانده‌ام، چه کنم؟
نماند طاقت زاری و ناله‌ام، آن شوخ نمی‌رود ز دل زار، مانده‌ام، چه کنم؟
برون دهم غم هجران و باورم نکند اسیر صحبت اغیار مانده‌ام، چه کنم؟
شدم ز یار و ز خویش و ز جان و دل بیزار
که هم ز خویش و هم از یار مانده‌ام، چه کنم؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اصلاحطلب بویراحمدی گفت:

  ….از سویی دکتر «خادمی» در مدت دو سال استانداری خود حتی نیمی از مدیران را عزل ننموده ……دکتر خادمی در این جریان خیلی اشتباه میکنند چونکه اصاح طلبان بیش از10 تا 12ساله که گوشه نشین شدند.اصلا کار خوبی نیست یکی از دلایل عقب افتادگی سفر رییس محترم جمهور همین نارضایتی اصلاحطلبان است.بیشترمدیران اصولگرا هستنند.

 • خبرنگار سابق -رستگار گفت:

  ضمن سپاس از نویسنده محترم .نقش حوزه راهسازی که مستقیما زیر نظر وزارتخانه بود را در اجرای پروژهای مواصلاتی استان نباید نادیده گرفت ضمن احترام به آقای خلقی پور باید عرض شود که اجرای پروژه های محورهای مواصلاتی که از سال 73با سفر مقام معظم رهبری در استان شروع شدند از دولت سازندگی با جدیت اجرا شد و آقای زارع نماینده فعلی بویراحمد که مسوول حراست صمد رجا بود خوب در جریانند و بعضی قطعات در دولتهای هاشمی و خاتمی گشایش یافتند اما به دلیل عدم توقف زمان شانس افتتاح به دوره سید مسعود حسینی و دولت شما رسید که البته بدلیل غیر اجرایی و آموزشی بودن تعداد زیادی از مدیران شما هیجان و ذوق زدگی اش بشما رسید

 • ناشناس گفت:

  این چه عکسیه !!!!!!!!!!!

 • آخی وه بختم گفت:

  نونم خلقی پور ده چشه

پربازديد