تاریخ درج خبر : 1394/08/13
کد خبر : ۵۲۲۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دریافت اعتبارات ۶ میلیارد تومانی برای توسعه راه های ارتباطی جلیل

نماینده بویراحمد و دنا از دریافت اعتبارات ۶ میلیارد تومانی برای سخت و توسعه راه‌های روستایی منطقه جلیل خبر داد.

غلام‌محمد زارعی اظهار کرد: یکی از کارهای بسیار خوبی که در طول چند سال اخیر در استان صورت گرفته موضوع توسعه راه‌های روستایی است.

وی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص در شهرستان‌های بویراحمد و دنا، مناطق محروم و صعب‌العبوری وجود داشت که در مدت دو تا سه سال اخیر با همت مسئولان و پی‌گیری نمایندگان این راه‌ها به سرانجام رسید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: از مناطقی که همواره مورد توجه ما برای محرومیت‌زدایی بوده منطقه جلیل است که کارهای خوبی در ظرف چند سال اخیر در این منطقه صورت گرفته است.

وی گفت: گازرسانی از دغدغه‌های ما به منطقه جلیل بود که که کار گازرسانی به تعداد ۱۳ روستای جلیل انجام شده و توسعه این کار را در دستور کار داریم.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از توجه به جوانان و ساخت فضاهای ورزشی برای آن‌ها به عنوان دیگر دغدغه خود و مسئولان در این منطقه نام برد و گفت: از محل ۱۴ میلیارد تومان اعتبارات نفت که به شهرستان‌های بویراحمد و دنا اختصاص یافت کارهای خوبی در حال انجام است که ساخت فضای ورزشی در جلیل را نیز با این اعتبارات داشتیم.

وی در ادامه از تلاش برای توسعه راه‌های روستایی در این منطقه سخن به میان آورد و گفت: اعتبارات خوبی در حد ۶ میلیارد تومان از وزارت راه دریافت خواهیم کرد که راه‌های روستایی منطقه جلیل وضعیت بسیار بهتری پیدا خواهد کرد.

زارعی گفت: نهضت آسفالت را در مناطق مختلف شهرستان بویراحمد به خصوص در مناطق حاشیه‌نشین داریم که تاکنون حجم بسیار بالایی آسفالت در این مناطق را داشته‌ایم.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای نمونه حجم بالای آسفالت در مقیاس ۷۰ هزار متر مربع را در منطقه سرآبتاوه خواهیم داشت که این حجم برابر آسفالتریزی ۳۰ کیلومتر آسفالت است.

وی اجرای طرح هادی روستایی در بیشتر روستاهای این دو شهرستان را از دیگر اقدامات خوب در طول چند سال اخیر بیان کرد و گفت: همه دست در دست هم برای توسعه و آبادانی مناطق محروم باید تلاش کنیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد