تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۶۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج به مناسبت 13 آبان

13 آبان نقطه پیوند برگ های زرینی از تاریخ آزادگی ملت ایران است.
سالروز تسخیر لانه جاسوسیی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و روز دانش آموز یعنی 13 آبان هر سال، یادآور طنین فریادهای استکبارستیزی، عدالت خواهی و عدالت گستری جوانان مسلمان پیرو بت شکن عصر، حضرت امام خمینی(ره) علیه سلطه زورگویان عالم است. امسال نیز تقارن 13 آبان با ماه محرم، تداعی کننده این پیام برای ملت ایران است که اصرار بر راه امام حسین(ع) یعنی مبارزه و ایستادگی در مقابل زورگویان و مستکبران عالم موجب عزت و سربلندی ملت ایران در میان ملت های دیگر گردیده است.
ما دانشگاهیان با اقتداء به راه سرور آزادگان جهان اعلام می نماییم که دشمنان باید از تسلیم شدن ملت ایران مأیوس شده و عظمت و عزت آنها را بپذیرند. ضمن آنکه مسئولان نیز باید بر استعدادها و ظرفیت های ملت بزرگ ایران تکیه کنند و کمر همت را برای خدمت به این ملت شریف ببنند. تنها از این طریق است که می توان بر نقشه شوم دشمنان برای سلطه بر این ملت فائق آمد و پرچم استقلال و عزت را برافراشته نگه داشت.
ما ضمن بیعت دوباره با آرمان های بلند معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، بار دیگر حمایت خود را از ترویج روحیه استقلال طلبی و استکبار ستیزی ملت ایران اعلام کرده و آمادگی خود را برای تلاش و جهاد بیشتر در عرصه علمی تا رسیدن به اهداف متعالیه نظام جمهوری اسلامی اعلام می نماییم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد