تاریخ درج خبر : 1394/08/15
کد خبر : ۵۲۲۶۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
دبیرکل حزب ندای ایرانیان:

موفقیت برجام حاصل خردجمعی حاکمیت بود/ اصلاح‌طلبان با استکبارستیزی مخالفتی ندارند/ تصاویر

دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: موفقیت در تصویب برجام حاصل اراده و خرد جمعی حاکمیت و در رأس آن مقام معظم رهبری بود.
مجید فراهانی به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج با بیان اینکه شعار اصلی انقلاب اسلامی «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» است، اظهار کرد: ‌هدف اصلی انقلاب رسیدن به اهداف مندرج در این شعار بود.

فراهانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی واکنش به سیستم و نظام دیکتاتوری بود که قرن‌ها در کشور سایه افکنده بود، افزود: اگر ملت تصمیم گرفتند انقلاب کنند برای رسیدن به آرمان اصلی یعنی استقلال بود.

وی با بیان اینکه همان دانشجویان که در اوایل انقلاب سفارت آمریکا را گرفتند امروز برجام را به سرانجام رساندند، تصریح کرد: شرایط زمانی آن زمان اقتضا می‌کرد که سفارت آمریکا تصرف شود.

فراهانی در ادامه با بیان اینکه همه باید پای صندوق‌های رأی حاضر شویم، تصریح کرد: باید اوج حضور حداکثری را داشته باشیم چراکه در چشم‌انداز 20 ساله به قدرت اول منطقه تبدیل می‌شویم.

وی ‌‌با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان در اصل با استکبارستیزی مخالفتی ندارند، افزود: باید با عقل و منطق و سپردن کار به دست کارآفرینان و با شناساندن صنعتگران و صدور خدمات فنی و مهندسی ‌شعار «مرگ بر آمریکا» را در عمل محقق کنیم.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان ‌در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اسم ندای ایرانیان تا چه اندازه با حوادث 88 همخوانی دارد، افزود: این حزب در کل یک سال است که شروع به کار کرده و کمتر از یک ماه از صدور پروانه فعالیتش‌ می‌گذرد‌ و نسل دوم اصلاح‌طلبان است و نوید این را می‌دهد که خون تازه‌ای در رگ‌های اصلاحات جاری کند.

فراهانی با بیان اینکه اکنون در کل کشور 3 هزار نفر جذب این حزب شده‌اند، گفت: ‌شعار اصلی حزب نیز توسعه همه‌جانبه ‌بوده ‌و اصلاحات گام‌به‌گام و حرکت در مسیر منافع ملی از دیگر شعارهای ما به شمار می‌رود بنابراین اسم ندای ایرانیان هیچ ارتباطی با ‌فتنه 88 ندارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ‌با بیان اینکه مجلس فعلی از تندروترین مجالس است، اظهار کرد: باید تغییر آرایش سیاسی در آن صورت گیرد.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با تأکید بر اینکه در قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران شکی نیست،گفت: اصلاح طلبان و اصول گرایان در تحقق منافع ملی مردم اختلاف ندارند و تنها در روش‌ها اختلاف وجود دارد.

وی ابراز کرد: حزب ندای ایرانیان نسل دوم اصلاح طلبان و نوید دوباره اصلاحات خون جدیدی در رگ‌های جنبش اصلاح طلبی ایران است.

فراهانی عنوان کرد: توسعه همه جانبه کشور،اصلاحات گام به گام و حرکت در مسیرمنافع ملی با محور مدارا و مدیریت است.

وی با اشاره به اینکه تسخیر سفارت آمریکا در آن زمان مورد حمایت تمام جریان‌های سیاسی کشور بود،افزود: تسخیر سفارت آمریکا و هر اقدام سیاسی اگر مبتنی بر اراده ملت و خرد جمعی باشد مورد تایید است.

فراهانی عنوان کرد: حزب ندای ایرانیان کم تر از یک سال از صدور فعالیتش می‌گذرد و سه هزار نفر از جوانان سراسر کشور عضو این حزب شده‌اند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان عنوان کرد: دولت روحانی و اصلاح طلبان برای موفقیت و تحقق شعارهای داده شده باید به دنبال تغییر آرایش سیاسی مجلس آینده باشیم تا بتوانیم گام‌های بهتری برداریم.

وی اظهار داشت: موفقیت جمهوری اسلامی در برجام حاصل اراده و خرد جمعی حاکمیت و در رأس آن مقام معظم رهبری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد