تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۷۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

100 کارخانه در استان به چرخه تولید برگشت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: در دو سال گذشته 100 واحد راکد و نیمه فعال صنعتی استان به چرخه تولید برگشت.

داریوش دیودیده در بازدید از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی یاسوج 3 افزود: هم اکنون فعال سازی کارخانه های راکد و تعطیل در اولویت این سازمان است و تلاش جدی در این زمینه صورت می گیرد.
81824643-70277138
وی اظهار کرد: با ابلاغ بسته حمایتی دولت، پشتیبانی مناسبی از کارخانه های این استان صورت خواهد گرفت و باعث بهبود شرایط خواهد شد.

دیودیده گفت: هنوز، این بسته ابلاغ نشده اما در وزارت صنعت و معدن در مراحل نهایی است که پیش بینی می شود تا چند هفته آینده به استان ابلاغ شود.

وی افزود: براساس این بسته حمایتی، یارانه دولتی و تسهیلات ویژه ای به واحدهای تولیدی پرداخت خواهد شد که نقش بسزایی در رونق اقتصادی خواهد داشت.

وی عنوان کرد: پس از بررسی های لازم همه واحدهای صنعتی دارای شرایط، برای بهره مندی از این تسهیلات به وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی خواهند شد.

در این بازدید، مسئولان صنعت، معدن و تجارت استان ازکارخانه های آریا صنعت، گز نشوا، سردخانه 3000 تنی و لبنیات میهن، گل زرشک مارگون، فرآورده های گوشتی ستارگان و برخی دیگر از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی یاسوج 3 بازدید کردند و مشکلات آنها بررسی شد.

کهگیلویه و بویراحمد براساس پروانه های بهره برداری صادر شده هم اکنون ۷۰۰ واحد صنعتی و ۱۲ شهرک صنعتی دارد.

ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد