تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۷۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

افزایش چهار برابری اعتبارات طرح هادی روستاهای استان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش چهار برابری اعتبار سال 94 طرح هادی روستاهای این استان خبرداد.

ابراهیم فرزانه در همایش توسعه پایدار روستایی با شرکت دهیاران شهرستان دنا افزود: اعتبار سال 94 طرح هادی روستاهای این استان نسبت به سال گذشته رشد چهار برابری داشته و از 10 میلیارد تومان در سال قبل به 40 میلیارد تومان در سالجاری رسیده است.

وی اظهارکرد: برخی از روستاهای استان قابلیت گردشگری بیشتری دارند که این امر می تواند کمک بسزایی به درآمدزایی و توسعه پایدار و همه جانبه این روستاها کند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید تمام مسائل، شرایط و ظرفیت های هر کدام از روستاهای استان در کنار یکدیگر دیده شود تا بتوان به توسعه پایدار روستایی در این استان دست یافت.

فرزانه تصریح کرد: طرح مهم نهضت آسفالت در روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و بر اساس آن هر روستای استان با توجه به میزان تلاش دهیار و مشارکت مردم روستا آسفالت خواهد شد.

وی اضافه کرد: از مجموع 1674 روستای دارای سکنه استان کهگیلویه و بویراحمد دهیاران و مردم 150 روستا برای اجرای طرح نهضت آسفالت اعلام آمادگی کرده اند.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد