تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت معرفی شد

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آیین تودیع و معارفه رییس سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت برگزار شد.

دکتر عبد الرحمن افضلیان در آیین تودیع و معارفه رییس جدید و قدیم دانشگاه آزاد واحد دهدشت افزود: راضی به رضای خداوند هستم که در سخت ترین شرایط مسئولیت به من سپرده شد و مشکلات در دوران تصدی اینجانب در دانشگاه آزاد شروع شد.

وی با اشاره به تکیه کردن دانشگاه آزاد دهدشت بر شهریه دانشجوها اظهارکرد: علی رغم جلسات متعدد برای برون رفت از این مشکل ره به جایی نبرد و خروج از شهریه دانشجو در دهدشت مشکل است.

رییس سابق دانشگاه آزاد دهدشت با یاد آوری سخن امام علی(ع) که ریاست ها به عنوان امانت به مسئولان واگذار می شود، خاطرنشان کرد: افتخارم این است و خوشحالم و خدا را شکر می کنم که پاک و سالم آمدم و پاک و سالم خوام رفت.

افضلیان دانشگاه را محل تولید علم دانست و با اشاره به انواع آسیب های اجتماعی در جامعه(طلاق، بیکاری، فقر)، عنوان کرد: خطر به صورت جدی جامعه را تهدید می کند و رسالت دانشگاه در این راستا فرهنگ سازی و تولید علم است نه ایجاد اشتغال.

وی تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های ترمودینامیک، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های مکانیک 1و2، جذب صد درصدی بودجه پژوهشی در سال 91 تا 93، تاسیس 3 انجمن علمی، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری جهت انجام مراحل مختلف مکاتبات واحد، تصویب 9 رشته کارشناسی و یک رشته کارشناسی ارشد در سال 93، تصویب 12 رشته کارشناسی و 12 رشته کارشناسی ارشد در سال 94 کسب چندین مقام منطقه ای و کشوری در امور مختلف فرهنگی، برگزاری یک همایش منطقه ای و 4 همایش داخلی و تعداد 32 طرح پژوهشی خاتمه یافته درون دانشگاهی و تعداد 4 طرح پژوهشی خاتمه یافته برون دانشگاهی و 18 طرح پژوهشی درون دانشگاهی در حال اجرا را از جمله عملکرد این واحد دانشگاهی از سال 91 تاکنون عنوان کرد.

در ادامه دکتر سید سلیمان سادات اشکور با بیان اینکه احساسی جز بار سنگینی این مسولیت ندارم گفت: سعی و تلاشم بر این است که با همکاری مسئولان و اساتید توسعه را در این نهاد فرهنگی رونق دهم.

وی گسترش تحصیلات تکمیلی، راه اندازی شرکت های دانش بنیان، تعامل همراه با اخلاق بر اساس موازین اسلامی، رعایت اصول امانت داری، تکریم ارباب رجوع، صرفه جویی در بحث هزینه ها، تعامل با نهادهای دولتی و غیر دولتی جهت پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی را از جمله برنامه خود در این واحد دانشگاهی عنوان کرد.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد