تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۷۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار کهگیلویه:

دانشگاه ها به دور از جریان های سیاسی به مباحث علمی بپردازند

فرماندار شهرستان کهگیلویه دانشگاه را محیط علمی به دور از جریان های سیاسی قلمداد کرد.

علی پوزش در آیین تودیع و معارفه رییس جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت یکی از مهم ترین ویژگی های مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران را امانت داری عنوان و خواستار حفظ این ویژگی مهم از همه مسئولان متعهد به نظام در این راستا شد.

وی دانشگاه را یکی از نهادهای فرهنگی جهت پیشبرد اهداف عالیه دانست و بیان کرد: همانطور که بعد از گذشت 36 سال از انقلاب اسلامی به بهترین جایگاه ها رسیدیم بعد از این هم در سایه اتحاد همدلی مسئولان شاهد رونق اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی خواهیم بود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه نقش دانشجویان در پیروزی انقلاب و تمام صحنه های جنگ را مثال زدنی خواند و گفت: این دانش آموزان و دانشجویان بودند که در 13 آبان سفارت آمریکا در ایران را فتح و رسوایی تاریخی برای آمریکای خبیث رقم زدند.

پوزش دانشگاه را محیط عملی برای دانشجویان دانست و با بیان اینکه این آمدن و رفتن ها برای همه وجود دارد تصریح کرد: آن چیزی که برای ما انسان ها به جا خواهد ماند نام نیک خواهد بود و باید به شان و منزلت دانشجویان ارج وافر نهیم.

وی خاطرنشان کرد: ضمن کمیت در دانشگاه باید کیفیت آموزش را رونق اساسی دهیم.

فرماندار کهگیلویه اولویت اول در دانشگاه را آموختن علم دانست و خواستار محیطی امن برای دانشجو به دور از هرگونه جریان های سیاسی شد

پوزش خواستار کیفیت خوب آموزش با تجهیزات کامل و استفاده از بهترین اساتید در این واحد دانشگاهی شد.

وی انتخابات پیش رو را یادآور شد و با بیان اینکه حضور در انتخابات باعث نابودی دشمنان اسلام خواهد، خواستار حضور حداکثری مردم، مسئولین و دانشجویان در انتخابات آتی شد.

در پایان این مراسم از زحمات دکتر عبدالرحمن افضلیان تقدیر و سلیمان سادات اشکور به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت معرفی شد.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد