تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۷۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اسامی مدیران زمین‌خوار استان را منتشر کنید

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اینکه عده‌ای مرتب می‌گویند برخی از مدیران این استان در بحث زمین‌خواری نقش دارند و یا خود این مدیران زمین‌خوار هستند را قبول نداریم و پیشنهاد می‌دهیم هرکس اطلاع مستندی در این ارتباط دارد اسامی این مدیران را منتشر کند و ما نیز از منتشرکنندگان اسامی حمایت می‌کنیم.

عزت‌الله بهشتی‌فر افزود: پدیده شوم زمین‌خواری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و ما نیز وجود این پدیده را انکار نمی‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما نیز موافق انتشار اسامی زمین‌خواران در کهگیلویه و بویراحمد براساس مستندات دقیق هستیم، اظهارکرد: البته نباید طوری رفتار شود که با آبروی مردم بازی شود و در این بین، دستگاه قضایی می‌تواند بهتر از هرنهاد دیگری اظهار نظر کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دستگاه قضایی مصرانه می‌خواهیم با زمین‌خواران در این استان برخورد شدید قضایی کند و ما نیز در این بین تمامی همراهی‌های لازم را بیشتر از قبل با این دستگاه خواهیم داشت.

بهشتی‌فر افزود: در 2 ساله اخیر با پدیده زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد به شدت برخورد شده و روند برخوردها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان هنگام برخورد با پدیده شوم زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

ایلنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    آقای مهندس بهشتی بخوبی جلوی زمین خواری را گرفته

  • حسيني گفت:

    مجموعه تنگ مهریان نمونه بارز زمین خواری است . متاسفانه این جنگل طبیعی در اطرف جاده یاسوج کاکان را افراد غصب و تبدیل به قهوه خانه کرده اند و متاسفانه منابع طبیعی ما هم خواب است

پربازديد