تاریخ درج خبر : 1392/05/15
کد خبر : ۵۲۲۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: هویت‌بخشی مهم‌ترین هدیه به خبرنگاران استان است

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تجلیل از خبرنگاران هویت‌بخشی را مهمترین هدیه به خبرنگاران استان عنوان کرد.

سید حسین صابری در مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن تبریک و تهنیت این روز به تمامی اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: از رسانه‌های استان به جهت آگاهی‌بخشی و نشان دادن نقاط قوت و ضعف در سطح استان تشکر و قدردانی می‌کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای نشان دادن عظمت هر شغلی مناسبت و روز خاصی در نظر گرفته شده است، اذعان کرد: به همین منظور 17 مرداد هر سال به عنوان روز بزرگداشت خبرنگار نامگذاری شده است.

صابری ادامه داد: در بیان نقش رسانه‌ها و خبرنگاران همین بس؛ که نقاط کور و شفاف در نقاط مختلف جامعه را بررسی می‌کنند و به نحو احسن مشکلات، کمبودها و نواقصات را به مسئولان گوش‌زد می‌کنند و پیگیر امور خود هستند.

این مسئول در توصیه خود به اصحاب رسانه تصریح کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران باید در انجام امور نظم و دقت را داشته باشند و عمل کردن به موقع و تقوا در اطلاع‌رسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

صابری با بیان اینکه در طول 11 ماه و یک روزی که از دوران خدمت خود در این استان می‌گذرد، ابراز کرد: به صورت روزانه کلیه خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و روزنامه و هفته‌نامه‌ها را در صورت داشتن وقت و فرصت لازم مطالعه و بررسی می‌کنم و اکثریت مشکلات و نواقصات در سطح استان را از سوی رسانه‌ها جویا می‌شوم

مسئول ارشد اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد، مهم‌ترین هدیه خود به خبرنگاران این استان را هویت‌بخشی به اصحاب رسانه عنوان کرد و گفت: رسانه‌ها مکتوب و مجازی باید آنچه را می‌نویسند به آن پایبند باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان تصریح کرد: همه اصحاب رسانه از خود و دیگران تحلیلی داشته باشند و درصد مشخصی از موارد را که نسبت به من استاندار صحت دارد یا نه؛ بررسی و نتیجه و تحلیل آن را به اینجانب ارائه کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد