تاریخ درج خبر : 1394/08/12
کد خبر : ۵۲۲۸۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد معرفی شد

طی مراسمی با حضور مسئولان و فرهنگیان شهرستان بویراحمد، مدیر جدید آموزش و پرورش این شهرستان معرفی شد.

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد پیش از ظهر سه شنبه در این آیین گفت: آموزش و پرورش همواره کانون توجه همه اقشار جامعه بوده و بر این اساس تأثیرگذاری در نسل حاضر و تلاش برای شکوفایی استعدادهای آنها رسالت سنگینی است.

سید علی اکبر هاشمی اصل با بیان اینکه در فضای آرام و غیرمتشنج بهتر می توان کار کرد، افزود: در فضای آشفته تنها غوغاسالاران می توانند میوه دلخواه خود را بچینند.

وی با اشاره به اینکه رشد، سامان و سلامت جامعه و پیشرفت فردی و اجتماعی در گرو برقراری عدالت است، اظهار داشت: این موضوع به اندازه ای مهم است که حتی دین و دینداری منهای عدالت ره به جایی نمی برد.

هاشمی اصل یادآور شد: تحقیقات ثابت کرده است که نیروی انسانی شایسته و متعهد محوری ترین عامل توسعه یک جامعه است بر این اساس نظامی که در آن افراد بر اساس شایستگی، مهارت و تخصص در جایگاه خود منصوب شوند بهترین بهره وری صورت می گیرد.

وی تأکید کرد: در این راستا نیروهای کارآمدی در آموزش و پرورش بویراحمد وجود دارد که بایداز آنها به عنوان ظرفیت های مهم این شهرستان بهره برد.

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد عدالت محوری، قانون مداری و برنامه محوری را سه محور اساسی مدیریت خود عنوان کرد.

در پایان این مراسم از خدمات محمد رضا شریعتی راد تقدیر و سید علی اکبر هاشمی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد معرفی شد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد