تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۲۸۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار:

اعتبارات ملی کهگیلویه وبویراحمد 100 درصد افزایش یافت

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: پایه اعتبارات ملی استان در سال 94 نسبت به سال 93 نیز بیش از صد درصد و در برخی از پروژه‌ها تا هفت برابر افزایش یافته است.

سید موسی خادمی اظهار داشت: راه ارتباطی بابامیدان- گچساران – بهبهان، یاسوج – شیراز، یاسوج- اقلید،محور سیمیرم – یاسوج- بابامیدان، باغچه سادات – سرفاریاب: بیمارستان 283 تخت‌خوابی یاسوج و بیمارستان 100 تختخوابی گچساران از جمله پروژه‌های ملی کهگیلویه وبویراحمد است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد افزود: عمده مشکلات این پروژه‌ها کمبود اعتبار، عدم تخصیص به موقع منابع اعتباری و محدودیت‌های فصل کاری به خصوص در مناطق سردسیری است.

وی گفت: با رفع موانع اعتباری و بهره‌برداری از این پروژه‌ها گامی بلند در جهت توسعه استان برداشته می‌شود.

خادمی با اشاره به اینکه جلسه‌ای در وزارت راه و شهرسازی با حضور تاجگردون نماینده گچساران و باشت،زارعی نماینده مردم بویراحمد ودنا و مسئولان این وزرات خانه در جهت رفع مشکلات استان برگزار شد،عنوان کرد: در این نشست مقرر شد اعتبار پروژه‌های ملی و ملی استانی شده حوزه راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد در بودجه سال95 با 40 درصد افزایش نسبت به سایر طرح‌ها در لایحه بودجه منظور شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: پایه اعتبارات ملی استان در سال 94 نسبت به سال 93 نیز بیش از صد درصد و در برخی از پروژه‌ها تا هفت برابر افزایش یافته است.

خادمی تصریح کرد: مشکلات شبکه راه‌ها و سطح بالای ترافیک به خصوص در فصل بهار و تابستان در کهگیلویه و بویراحمد سالانه سبب بروز تصادفات زیادی در این استان شده است.

وی بیان کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبار در حوزه راه و شهرسازی تا حدودی مکشلات این استان برای خروج از محرومیت برطرف شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد