تاریخ درج خبر : 1394/08/15
کد خبر : ۵۲۲۹۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی:

900 پست بلاتصدی در سازمان‌های استان وجود دارد

admin-ajax.phpرئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 900 پست بلاتصدی در دستگاههای و سازمانهای دولتی این استان وجود دارد.

حسن نوروزی در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران افزود: این تعداد پست بلاتصدی در استان به سازمان مدیریت کشور معرفی شدند و در تلاش برای صدور مجوز استخدام آنها هستیم.

وی اظهارکرد: دستگاههای اجرایی استان به سازمان مرکزی خود نیازهای خود را در این زمینه اعلام کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 510 نفر در استان احتیاج به تبدیل وضعیت داشتند که از این تعداد 321 نفر در آزمون پذیرفته شدند که حکم مستخدمی 303 نفر صادر شده، ضمن اینکه 18 نفر دیگر به سایر دستگاه‌ها معرفی می‌شوند.

نوروزی به وضعیت استخدام 146 نفر از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران اشاره و تصریح کرد: بیشتر کارهای استخدامی این افراد در زمان احیاء سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی صورت گرفته که از این تعداد 100 نفر در دستگاه‌های استان استخدام شدند.

وی ادامه داد: استخدام 46 نفر دیگر باقی‌ مانده که کار استخدام 30 نفر در حال انجام است و 16 نفر دیگر به زودی تعیین تکلیف و جذب دستگاه‌ها می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وضعیت بودجه استان در سال های جاری عنوان کرد: در سال جاری620 میلیارد تومان از محل اعتبارات مختلف شامل ملی، استانی، ماده 180، ملی استانی شده، نفت و ردیف های متفرقه به این استان اختصاص یافت.

نوروزی اضافه کرد: در مجموع، اعتبارات تخصیصی امسال 40 درصد نسبت به سال 1393 افزایش یافت.

افزایش ۴۰درصدی سرجمع بودجه عمرانی استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همچنین از افزایش ۴۰ درصدی سرجمع بودجه عمرانی استان در سال جاری خبرداد.

وی افزود: سرجمع بودجه عمرانی استان شامل استانی، ملی، ۱۸۰ و … در سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان بود که امسال به ۶۲۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

نوروزی تصریح کرد: امسال این استان از جهش بسیار خوبی در بودجه عمرانی برخوردار شد که مرهون تلاش همه مسئولان استان و نمایندگان است.

وی همچنین به تخصیص ۶۰ درصد اعتبارات عمرانی استانی در شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفت: در آبان ماه معوقات تخصیص ابلاغ می شود.

آغاز آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همچنین از آغاز آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در استان خبرداد و اظهار داشت: این طرح برای آمادگی هرچه بیشتر برای برگزاری سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ استان انجام می شود.

وی افزود: با اجرای آزمایشی مشکلات، موانع و نقاط ضعف را شناسایی کرده و در جهت رفع آنها و اصلاح نقشه برای سال آینده اقدام می شود.

 +ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد