تاریخ درج خبر : 1394/08/15
کد خبر : ۵۲۳۰۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تصادف خونین در محور یاسوج ـ اصفهان

رئیس اورژانس 115 استان گفت: در حادثه برخورد اتوبوس اسکانیا با کامیون‌، 5 نفر کشته و 10 نفر مجروح شدند ‌که حال دو نفر وخیم و احتمال فوت آن‌ها نیز بسیار است.

جلال پوران‌فر صبح امروز اظهار کرد: بلافاصله پس از اعلام خبر ‌حادثه تصادف خونین در محور یاسوج به اصفهان، اورژانس 115 نیز با ‌‌هفت دستگاه آمبولانس ‌و نیروهای امدادی خود را به محل سانحه رساند.

 

 

‌رئیس اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ این اتوبوس که 15 ‌مسافر داشت، 5 نفر از ‌آنها در دم جان باختند ‌‌و 10 نفر دیگر به شدت مصدوم شده که حال دو نفر از آن‌ها وخیم است و به احتمال بسیار زیادی فوت خواهند کرد اما همه تلاش‌ها برای کمک به آن‌ها در مراکز درمانی یاسوج ادامه داد.

 

 

‌در برخورد کامیون ایویکو با اتوبوس اسکانیا در محور یاسوج به اصفهان و در کیلومتر دوم کمبربندی یاسوج ‌تعداد زیادی از هموطنان کشته و مجروح شدند.

علت این حادثه انحراف به چپ کامیون ایویکو بود که ‌در آن تعداد 5 نفر از سرنشینان اتوبوس کشته و 10 نفر دیگر هم مجروح شدند که این حادثه در ساعت 2 و 40 دقیقه بامداد رخ داد.

 

 

 

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جلال گفت:

    منم شاید توی این جاده کشته شدم. استان ما جز ایران نیست.اصلا توی شبکه های خبری اصلا در مورد این تصادفات هرگز چیزی گفته ذنمیشه اما توی بقیه کشور در جا رسانه ای میشه و پیگیری

  • ناشناس گفت:

    خدا رحمتشون کنه

پربازديد