تاریخ درج خبر : 1394/08/15
کد خبر : ۵۲۳۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فتاح محمدی:

مشکلات دنیا بدون جمهوری اسلامی ایران حل نمی‌شوند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام کربلا بوده و در این راستا گام بر‌داشته است.

فتاح محمدی ظهر چهارشنبه در سخنرانی پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان افزود: با دقت و اندیشه در واقعه کربلا می‌توان به اوج حماسه و عزت این رویداد بزرگ رسید.

محمدی اظهارداشت: از مهم‌ترین اصول و مبانی انقلاب اسلامی ایران آرمان‌خواهی و تبعیت از اصل نهضت عاشورا است.

وی بیان داشت: اگر امروز مردم ایران اسلامی در راستای مبارزه با استکبار و گسترش آزادیخواهی حضور پیدا می‌کنند، این اصل مبنا و منشاء قرآنی دارد

محمدی با بیان اینکه در آیات متعددی از قرآن بر مبازره با استکبار تأکید شده است، تصریح کرد: کسانی که امروز اراده خود را بر اراده دولت‌ها و ملت ارجح می‌دانند باید ببینند که آثار این اعمال بر اساس وعده خداوند به خود آنها برگشت داده می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سازش‌ناپذیری و استکبارستیزی را امری دائمی در نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: این امر از توصیه‌های قرآن است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی شرایط ویژه‌ای در جهان دارد، بیان کرد: امروز دشمنان اعتراف کرده‌اند که هیچ مسئله‌ای در دنیا بدون جمهوری اسلامی ایران حل نمی‌شود.

محمدی افزود: امروز بازیگر اصلی صحنه سیاست و مدیریت در جهان جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: حمایت از نهضت‌های آزادی‌بخش، تقابل و مبارزه با قدرت‌های زورگو و سازش‌ناپذیری از ارزش‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

سخنران راهیپمایان ۱۳ آبان، در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ظلم و ستم‌هایی که دولت آمریکا در سال‌های گذشته بر ملت ایران روا داشته بیانگر حس عدم اعتماد به آمریکا است، افزود: اگر امروز ایران اسلامی در مسائل هسته‌ای وارد مذاکره شده است دلایل متعددی دارد اما به معنای این نیست ما به سادگی دست دشمن را بفشاریم.

محمدی اظهار کرد: مذاکره با دشمنان به معنای پذیرفتن امر دست برداشتن دشمنان از دشمنی آنها علیه ما نیست زیرا آنها همواره با گزینه‌های مختلف به مردم و ملت ایران اسلامی ضربه زده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت حضور مردم در مناسبت‌ها و صحنه‌های مختلف انقلاب گفت: چه بسا اگر این حضور همیشگی مردم نبود دشمنان برای براندازی انقلاب مردمی ایران اسلامی از تمامی گزینه‌ها به ویژه گزینه نظامی استفاده می‌کردند.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنگ‌های نیابتی توسط گروه‌های تروریستی گفت: این جنگ‌های نیابتی توسط گروه‌های مختلف از جمله داعش در راستای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط استکبار طراحی شده است.

وی یادآور شد: با اصل تبعیت از ولایت فقیه و بصیرت ملت ایران اسلامی و فرهنگ عاشورایی همواره در مقابله با استکبار و ایادی آن پیروز و سربلند خواهیم ماند.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ش رو گفت:

  سلام این رشد چهل درصد ی کجاست که به از هشت ماه هنوز یک ریال پرداخت نشده است

 • باوي گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…این هم از اون دست شعارهای پوپولیستی جناب محمودخان احمدینژاده،و مدیریت جهانی

 • باوي گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…این هم از اون دست شعاهای پوپولیستی جناب محمودخان احمدینژاده،و مدیریت جهانی

 • بويراحمد گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…این شعارها برای حفظ پسته جناب محمدی ،اول مشکلات حوزه ى کاری و هزاران درد مردم مظلوم استان را چاره ای بیندیشید بعدش مشکلات دنیا را حل کنید

پربازديد