تاریخ درج خبر : 1394/08/15
کد خبر : ۵۲۳۰۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:

برجام بزرگترین موفقیت را برای ایران اسلامی به همراه داشت

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئله برجام با حفظ منافع ملی و حقوق هسته ای بزرگترین موفقیت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت.

هادی زارع پور در مراسم یوم الله 13 آبان در دهدشت نقش دانش آموزان و دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بی نظیر خواند و افزود: شهادت 33هزار دانش آموز در دوران دفاع مقدس گواهی این پیروزی است.

وی بیان کرد: حرکت دانشجویان پیرو خط امام(ره) در 13 بهمن 58 باعث تسخیر جاسوس خانه آمریکا در ایران و کشف اسناد مهمی در این جاسوس خانه شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد آمریکا را مظهر استکبار جهانی عنوان و تصریح کرد: دشمنی استکبار جهانی با ایران اسلامی پایان پذیر نسیت و با انواع حربه های مختلف سعی در براندازی این نظام دارد.

زارع پور اظهار کرد: تایید رهبر انقلاب در مسئله برجام با حفظ منافع ملی و حقوق هسته ای بزرگترین موفقیت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در شرایط فعلی به عنوان یک قطب و قدرت جهانی در جهان به رسمیت شناخته است، خواستار اتحاد و همدلی همه مردم با هر نگرش و افکاری نسبت به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی شد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد