تاریخ درج خبر : 1394/08/14
کد خبر : ۵۲۳۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برخورد کمرنگ با خرید و فروش رای در گچساران

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: گچساران به لحاظ فرهنگی در موقعیت خوبی قرار دارد.

محمود اسدپور ظهر امروز در نشست خبری ویژه انتخابات هفتم اسفندماه که با حضور اعضای شورای تامین، هیئت نظارت شورای نگهبان و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: گچساران به لحاظ فرهنگی در موقعیت خوبی قرار دارد.

وی افزود: مردم این شهرستان از نظر فرهنگی نسبت به دیگر شهرستان‌های استان در سطح بالایی قرار دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان تصریح کرد: درست است که هر مسئولی تنها به یک کاندید در انتخابات رای می‌دهد، اما همه مسئولان انتخابات از جمله هیئت نظارت شورای نگهبان، استانداری و … باید به گونه‌ای عمل کنند که انتخاباتی در خور شان مرم برگزار شود.

اسدپور با بیان اینکه ایجاد امید در دل مردم موجب حضور بیشتر آنان در پای صندوق‌های رأی می‌شود، خاطرنشان کرد: باید با ایجاد امید و نشاط در دل مردم، اعتماد آن‌ها را حفظ کرد، چراکه امروز نگاه دشمنان به حضور مرم پای صندوق‌های رأی است.

این مسئول در ادامه با تأکید بر ضرورت توجه مسئولان به امنیت و سلامت انتخابات، اذعان کرد: برگزارکنندگان انتخابات باید بدانند مردم به آن‌ها اعتماد دارند و باید تمام تلاش خود را در راستای برگزاری سالم انتخابات بکار گیرند.

وی با بیان اینکه متأسفانه در امر انتخابات این شهرستان عمل ناپسند خرید و فروش رای صورت می‌گیرد، گفت: عمل خرید و فروش رای در گچساران در بسیاری از شعب اخذ رای بسیار مشاهده می‌شود اما متاسفانه نحوه برخورد با این متخلفان بسیار کمرنگ‌ است.

این مسئول با تأکید بر لزوم برخورد جدی با خرید و فروش رأی در انتخابات گچساران، عنوان کرد: خرید و فروش رای در حوزه‌های انتخابیه این شهرستان به صورت علنی صورت می‌گیرد و تجمعات ناشی از آن نیز مردم را بسیار ناراحت می‌کند.

رئیس شورای شهر دوگنبدان در ادامه به برخی مشکلات شعب اخذ رای از جمله عدم آنتن‌دهی مطلوب شبکه‌های تلفن همراه اشاره کرد و افزود: در انتخابات گذشته شهرستان متاسفانه مشکلات آنتن‌دهی در حوزه‌های انتخابیه موجب نگرانی و سرگردانی دست‌اندرکاران شد.

اسدپور در پایان خواستار رفع مشکلات شعب اخذ رأی و جلوگیری از تخلفات انتخاباتی شد و گفت: همه ما باید در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و غرورآفرین تلاش کنیم.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد