تاریخ درج خبر : 1394/08/17
کد خبر : ۵۲۳۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن در سال 95 در کشور برگزار می‌شود، از آغاز سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

 

حسن نوروزی اظهار کرد: در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وظایف ذاتی بسیاری بر عهده داریم که در طول چند ماهه راه‌اندازی دوباره این سازمان در استان اقدامات زیادی از سوی همکاران ما صورت گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در حوزه فنی برای مثال تاکنون پنج جلسه شورای فنی را برگزار کرده‌ایم و متخصصین را برای حضور در این شورا دعوت می‌کنیم تا با استفاده از تجربیات آن‌ها به پروژه‌ها اعزام شوند و از نزدیک روند اجرای پروژه‌ها را بررسی کرده و با تهیه عکس و فیلم و اسلاید در شورای فنی نمایش دهند تا رفع نواقص صورت گیرد.

این مسئول افزود: همچنین بحث تهیه سالنامه آماری را در استان داریم که توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهیه و تنظیم می‌شود.

وی از آغاز سرشماری نفوس و مسکن در کشور در سال 95 خبر داد و گفت: قبل از آن در همه استان‌ها سرشماری آزمایشی را داریم که در استان ما نیز این سرشماری آزمایشی اکنون در حال انجام است و در قسمتی از شهر یاسوج به عنوان مرکز استان 1300 خانوار در حال انجام سرشماری آزمایشی هستند.

این مسئول در ادامه گفت: همچنین اقدامات دیگری در زمینه آماری از جمله در بحث وضعیت آماری قیمت و تورم در استان داریم که علاوه بر این‌ها در حوزه آماری کارهای متفاوت دیگری نیز انجام می‌دهیم.

وی یکی دیگر از اقدامات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را پیگیری وضعیت اشتغال در استان در خصوص استخدام‌ها ذکر کرد و گفت: در استان به دنبال این هستیم تا علاوه بر پیگیری ردیف‌های استخدامی در خصوص تعیین تکلیف پست‌های بلاتصدی با رایزنی‌ها با مرکز اقدام کنیم.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد