تاریخ درج خبر : 1394/08/17
کد خبر : ۵۲۳۱۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

برپایی نمایشگاه پرتره و آثار آبستره

رئیس انجمن هنرهای تجسمی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه پرتره و آثار آبستره در نگارخانه باران فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان خبر داد.

 

صادق خاک‌نژاد با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد استعدادهای هنری زیادی در رشته‌های مختلف وجود دارد، اظهار کرد: تاکنون آن‌گونه که باید نسبت به فعال نمودن این استعدادها اقدام نشده است.

این هنرمند و رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان بیان کرد: باید برای رشد و تعالی هنر در استان اعتبارات بهتر و بیشتری برای کمک به آموزش هنرمندان در نظر گفته شود.

وی گفت: برای نمونه در هنرهای نمایشی توانمندی هنرمندان ما بسیار زیاد است که باید با آموزش‌های لازم نبوغ و استعداد آن‌ها را به‌کار گرفت.

خاک‌نژاد برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و حمایت از برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها را کاری مهم در عرصه هنر دانست و گفت: باید به گونه‌ای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی کنیم که علاوه بر برپایی نمایشگاه‌ها آثار هنرمندان ما نیز به فروش برسد.

وی از برپایی چندین نمایشگاه مخصوص آثار هنرمندان تجسمی در طول سال‌های اخیر خبر داد و گفت: نمایشگاه آثار نقاشی خانم سیده شریفه رزمجو از تاریخ 16 تا 22 آبان در نگارخانه باران اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان تصریح کرد: این آثار شامل منظره، پرتره و آثار آبستره بوده و اتودهای این هنرمند در دوران تحصیل کارشناسی خود می‌باشد.

وی بیان داشت: بازدید برای عموم همه روزه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر آزاد است.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد