تاریخ درج خبر : 1394/08/18
کد خبر : ۵۲۳۲۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس:

وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه در کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها و جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست، گفت: خانواده‌های متعددی در تصادفات جاده‌ای به دلیل عدم پوشش تلفن همراه برای اطلاع نیروهای امدادی، داغدار شدند.

غلام‌محمد زارعی امشب در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: این استان به عنوان کریدور جنوب به شمال کشور باید از وضعیت انتن‌دهی مطلوب تلفن همراه در محورهای مواصلاتی موجود برخوردار باشد.

وی عنوان کرد: شهرستان‌های بویراحمد و دنا دارای 7 شهر هستند که تنها دو شهر از خدمات 3G اینترنت بهره‌مند هستند که انتظار می‌رود وزارتخانه متبوع نسبت به فراهم کردن زیرساخت‌های لازم در سایر شهرهای این دو شهرستان اقدام کند.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه داشتن اینترنت پرسرعت از جمله مطالبات مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا است، افزود: امروزه نقش فناوری اطلاعات در زندگی مردم بی‌بدیل است و به عنوان یک جزء جدانشدنی از زندگی بشر مطرح است.

زارعی ابراز کرد: در گذشته وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دست فراموشی سپرده شده بود ولی امروزه به عنوان یکی از محوری‌ترین وزارتخانه‌های نقش بسیار ارزنده و روشنی را در دولت دارد.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد سومین استان منبع درآمد اپراتور همراه اول است، افزود: تلفن همراه اول پیوند جدی با زندگی مردم این استان دارد و وزارت ارتباطات به عنوان پایلوت در زمینه سرمایه‌گذاری تلفن همراه می‌تواند این استان را انتخاب کند.

تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • از چرام گفت:

    مدتی است که داخل شهرها هم برای یک تماس باید جیگر ادم خون بشه ، یعنی واقعا فریاد رسی نیست. الان یک ماهه که کل کهکیلویه ، در شهر و روستا به راحتی نمیشه یک تماس داشته باشی، آیا شرکت مخابرات خود را پاسخگو می داند؟ آیا اگر یک روز تاخیر در پرداخت فیش باشد مخابرات مجالی می دهد؟ یک ماه اختلال داریم و هزینه را کامل می دهیم. آیا وظیفه نمایندگان ما فقط داد و فریاد بر سر مسائل بین المللی است؟ این مشکلات را نمی بینند؟

پربازديد