تاریخ درج خبر : 1394/08/18
کد خبر : ۵۲۳۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

توجه ویژه دولت به بافت‌های قدیمی و تاریخی و نگهداری و بازسازی آن‌ها

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری نشست سراسری معاونین عمرانی استانداری‌های سراسر کشور گفت: توجه به بافت‌های قدیمی و تاریخی و نگهداری و مرمت و بازسازی آن‌ها در دستور کار دولت قرار دارد.

پژمان نیک‌اقبالی با اشاره به نشست سراسری معاونین عمرانی استانداری‌های سراسر کشور گفت: این نشست در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته گذشته در شهر یزد برگزار شد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این نشست مسائل مختلفی مطرح شد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها در خصوص توجه به بافت‌های قدیم در شهرها بود.

نیک‌اقبالی بیان کرد: توجه به بافت‌های قدیمی و تاریخی و نگهداری و مرمت و بازسازی آن‌ها از جمله موارد مهمی بود که در این نشست به معاونین عمرانی سراسر کشور تأکید شد.

این مسئول گفت: یکی دیگر از تصمیمات و تذکرات در این نشست در خصوص پادگان‌ها در محدوده حریم شهرها بود.

این مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این نشست انتقال پادگان‌ها به خارج از محدوده شهرها و تبدیل آن‌ها به فضاهای عمومی و پارک‌ها از جمله موارد مهمی بود که در دستور کار قرار داشت.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین نسبت به انتقال کارخانه‌های بزرگ از محدوده شهرها به خارج از محدوده و تبدیل به فضاهای عمومی از دیگر تصمیمات معاونین عمرانی سراسر کشور بود.

وی در خصوص آسفالت معابر روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: هر مقدار که دهیاران در روستاها زیرسازی و جدول‌گذاری باکیفیت داشته باشند بنیاد مسکن موظف است که بدون هرگونه محدودیتی نسبت به آسفالت این معابر در سراسر استان اقدام کند.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد