تاریخ درج خبر : 1394/08/18
کد خبر : ۵۲۳۲۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
امام جمعه دهدشت:

400تن برنج در کهگیلویه از بین رفت

امام جمعه دهدشت گفت: به علت سوء مدیریت در شهرستان کهگیلویه 400 تن برنج از بین رفت.

حجت الاسلام سید نصیر حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه به تشریح توصیف رهبر و مدیر جامعه اسلامی طبق فرموده حضرت ابااعبدالله الحسین(ع) پرداخت و افزود: رهبر و مدیر یک جامعه اسلامی باید تمام توجه اش به فرهنگ خدا و خواسته های الهی که مصالح بشریت در آن است باشد.

وی اظهارکرد: رهبر جامعه اسلامی باید عدالت را در جامعه بشری گسترش و بر همه ابعادهای جامعه بشری اشرافیت کامل داشته باشد.

امام جمعه دهدشت با اشاره به پیگیری های اهداف متعالی نظام، رهبری و ملت ایران، خواستار دقت متناسب از همه مسئولان در امور نظام جمهوری اسلامی شد.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه اهداف متعالی نیاز به مدیریت شبانه روزی دارد گفت: برخی مسائل پیش می آید ما دوست نداریم حرف بزنیم اگر هم حرف بزنیم بعض دوستان ناراحت می شوند و اما وقتی در شرایطی دشمن به ما فشار می آورد و سوء مدیریت ها باعث زیان به شهرستان می شود نمی شود که ساکت ماند.

وی با اشاره به مبهم بودن 400 تن برنج در شهرستان کهگیلویه گفت: بعد از گذشت چند ماه هنوز مسئولان پاسخ مناسبی ارائه ندادند، بنده به عنوان نماینده مردم حرف می زنم، باید مسئول مرتبط توضیح دهند به چه دلیل این همه برنج انبار شده که تاریخ مصرف آن ها بگذرد، اینها همه ناشی از سوء مدیریت است.؟

رییس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه با بیان اینکه این مقدار برنج غذای دو میلیون نفر در یک وعده غذایی را تامین می کرد و خسارت یک میلیارد و 700 میلیون تومانی به بار آورده است عنوان کرد: این حکایت نشان دهنده این است که برخی مدیران در خواب به سر می برند.

حسینی با بیان اینکه مردم این شهرستان در معیشت مالی به سر می برند و برخی خانه ها بیش از یک ماه روی برنج را ندیدند گفت: چرا مسئولان اطلاع رسانی نکردند؟ چرا انکار کردند؟ تاریخ مصرف آن ها گذشته؟ منتظر جواب آزمایش هستند یعنی چه؟ مسئولان باید اطلاع می دادند بالاخره یک کاری می کردیم، چرا تقسیم نکردند تا به این مرحله رسید، می گویند ذخیره کردیم برای مردم، چرا وقتی تاریخ مصرف گذشت اطلاع ندادید.

وی تصریح کرد: یک مدیر با بی عرضگی و سوء مدیریت خود باعث فشار به نظام و دولت می شود که حتی برخی با انواع شبهه افکنی می گویند این برنج ها برای انتخابات جمع آوری شده است.

حسینی خواستار مراقبت مسئولان در انجام وظایفشان نسبت به هدر روی پول این مملکت شد.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد