تاریخ درج خبر : 1394/08/18
کد خبر : ۵۲۳۲۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه:

خبرنگاران فعال دهدشت در ادارات به کار گرفته شوند

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه خواستار بکار گرفته شدن خبرنگاران فعال دهدشت از فرماندار کهگیلویه در اداره‌ها شد.

ایرج کاظمی جو در جلسه شورای اداری در دهدشت با اشاره به وضعیت بلاتکلیفی خبرنگارن فعال این شهرستان افزود: در سایر شهرستان ها برای خبرنگاران مزایی در نظر گرفته می شود که رسانه های شهر دهدشت از این مزایا بی نصیب هستند.

وی بیان کرد: با وجود این همه فعالیت شبانه روزی خبرنگاران در همراهی با مسئولان جهت منعکس کردن اخبار و گزارشات در جامعه هنوز از ابتدایی ترین حق خویش(بیمه خبرنگاری) محروم هستند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه با بیان اینکه خبرنگاران فعال دهدشت 6 نفر هستند، خواستار جذب این فعالان رسانه ای از فرماندار کهگیلویه به صورت قراردادی در ادارات کهگیلویه شد.

کاظمی جو با بیان اینکه بسیاری از داوطلبان انتخاباتی از 6 ماه قبل فعالیت سیاسی خود را در شهرستان شروع کرده اند، این کار را مغایر با قوانین دانست و اضافه کرد: کسانی که به جایگاهی راه پیدا می کنند باید همیشه به فکر حل مشکلات مردم باشد نه اینکه تنها در مواقع خاصی از جمله انتخابات از مردم به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف و جایگاه خود استفاده کنند.

ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    دقیقا چرا باید یه خبرنگار را در ادارات دولتی بکار بگیرن ؟
    خبرنگار باید بی طرف باشد خبرنگاری که نون خور دولت می شود دیگر اخبار را عادلانه منعکس نمی کند ؛ این جناب مدیر بهتر است بجای درخواست های غیر متعارف برای این خبرنگاران در قالب انجمن و یا سندیکایی ، بیمه و سایر تسهیلات بکار گیرد تا ایشان با فراغ بال به رسالت خبرنگاری خود بپردازند.

پربازديد