تاریخ درج خبر : 1394/08/19
کد خبر : ۵۲۳۳۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج خبر داد؛

راه‌اندازی بازارچه محلی در یاسوج

شهردار یاسوج از راه‌اندازی بازارچه‌های محلی در این شهر خبر داد.

محمد‌علی جاوید عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی ناهنجاری‌های ایجاد شده در سطح بازار شهر یاسوج از راه‌اندازی بازارچه‌های مختلف شهری خبر داد.

وی با اشاره به راه‌اندازی بازارچه محصولات محلی افزود: عملیات اجرایی این پروژه در حال انجام است که با هماهنگی‌های صورت گرفته به زودی همه فروشندگان محصولات محلی شهر یاسوج در این بازارچه ساماندهی می‌شوند.

جاوید با بیان اینکه بازارچه محصولات محلی در حال پیشرفت است، اظهار داشت: طی هفته جاری نشستی مشترک با دستگاه‌های مرتبط از جمله اصناف و نیرو انتظامی در خصوص راه‌اندازی این طرح برگزار خواهد شد.

شهردار مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به فاز سوم ساماندهی وانت‌های دوره گرد شهر یاسوج خبر داد و افزود: در فازهای اول و دوم این طرح وانت‌های دوره گرد شناسایی، شناسنامه‌دار و به محل‌های مورد نظر منتقل شدند و اکنون در فاز سوم تجهیز مناطق ساماندهی این خودروها در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار یاسوج در پایان با تأکید بر مدیریت بازارچه‌های موقت میوه و تره‌بار گفت: مدیریت بازارچه‌های موقت میوه و تره‌بار شامل مدیریت بازارچه‌ها، احداث نمازخانه، سایه‌بان، سرویس بهداشتی، نصب تابلو و محصور کردن از این پس برعهده اداره اجرائیات شهرداری خواهد بود.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد