تاریخ درج خبر : 1394/08/19
کد خبر : ۵۲۳۳۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار شهرستان لنده:

شرکت رؤسای ادارات در جلسات شبانه کاندیداها ممنوع است

فرماندار شهرستان لنده گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات و تشکیل نشست‌ها و جلسات شبانه، شرکت رؤسای ادارات در این نشست‌ها و جلسات ممنوع است.

محمد مرادی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لنده با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات و تلاش کاندیداهای احتمالی برای جلب رأی و نظر مردم گفت: مسئولان شهرستان باید هوشیاری و بصیرت خود را کاملاً حفظ و از حضور در مجالس شبانه و نشست‌های سیاسی خودداری کنند.

وی افزود: دو رویداد بسیار مهم پیش رو داریم انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که در سرنوشت کشور تأثیرگذار خواهد بود؛ یکی در امر تدوین قانون و دیگری در امر سیاست‌های کلان کشوری و رهبری که هر دو از ملزومات جامعه ما هستند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان و شهرستان ما از حساسیت خاصی برخوردار است که می‌طلبد با برنامه‌ریزی صحیح زمینه و بستر حضور و مشارکت بیش از پیش مردم را فراهم سازیم.

مرادی یادآور شد: مسئولان به واسطه اینکه مجری انتخابات هستند نباید زمینه بی‌اعتمادی را در میان مردم به وجود آورند بلکه سعی و تلاش خود را در جهت کسب رضایت و خوشحالی مردم به‌کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات سالم و آزاد مد نظر مقام معظم رهبری و اتخاذ سیاست بی‌طرفی توسط مجریان انتخابات به ایجاد اعتماد و همدلی مردم کمک خواهد کرد.

فرماندار شهرستان لنده با اشاره به نحوه انتخاب مجریان انتخابات و اعضای صندوق‌ها گفت: در انتخاب اعضا باید رضایت مردم و کارایی لازم جهت اجرای انتخابات فراموش نشود و نگذاریم افرادی که توانایی مدیریت انتخاباتی ندارند به این حوزه وارد شوند.

مرادی در ادامه خطاب به ادارات و نهادها افزود: هماهنگی و هم‌صدایی مسئولان شهرستان در راستای انتخابات و اجرای قانون باید مد نظر باشد و حفظ بی‌طرفی را در دستور کار قرار دهیم.

وی با بیان اینکه ما معتقد به انتخاب حداکثری هستیم، ابراز داشت: اسم هر کاندیدایی که از صندوق‌های رأی بیرون آمد نماینده مردم خواهد بود و حزب و گروه و جناح سیاسی را در بر نخواهد گرفت.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد