تاریخ درج خبر : 1394/08/19
کد خبر : ۵۲۳۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
بزرگواری:

بر اساس گرایش اصولگرایی اصرار می ورزیم نیروهای ارزشی به کار گرفته شوند

 حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم بکارگیری نیروهای انقلابی در استان گفت :در تریبون مجلس  ما هم بر اساس گرایش اصولگرایی خود پا فشاری داریم و اصرار می ورزیم تا نیروهای دلسوز نظام و ارزشی بکار گرفته شوند.

وی بیان کرد: در مسائل کلان نظام همراه با دوستانمان هستیم و در استان سعی می کنیم خدای ناکرده منشا اختلاف و دو دستگی نباشیم چون استان ما محروم است و  دارای محرومیت های شدیدی از جمله بیکاری ، فشار اقتصادی بر مردم می باشد.

سعی می کنیم خدای ناکرده منشا اختلاف  و دو دستگی در استان نباشیم

وی در پاسخ به این سوال که در دولت تدبیر و امید آیا حس همکاری و همزبانی بین مسئولان در استان وجود دارد، تصریح کرد: تلاش ما این است بر اساس فرموده رهبری یک هم دلی و هم زبانی عملی داشته باشم و تا الان ثابت کردیم  با استاندار و معاونین استاندار، مدیران کل، برخی از فرمانداران و بخشداران و در مجموع با سیستم دولتی تعامل خوب داشته باشیم تا موجب توسعه و پیشرفت استان بشود  مخصوصا بنده که حوزه انتخابییم محرومیت بیشتری دارد همکاری کنیم.

این نماینده مجلس افزود: چنانچه گوشه ای از استان افتتاحی و یا کلنگ زنی پروژه ای انجام شود در کنار استاندار و معاونین وی حضور داریم و سعی کردیم همدل باشیم.

موقع انتخابات عده ای مردم را دو دسته می کنند

بزرگواری تصریح کرد: تلاش می شود حتی با دوستان اصلاح طلب هم رابطه خوبی داشته باشیم و جبهه و گرایش اصول گرایی و اصلاح طلبی که در کشور وجود دارد ما در استان کم رنگ کنیم واین بحث ها بیشتر مقعطی و به دوره ای خاص مثلا موقع انتخابات عده ای مردم را دو دسته می کنند بوجود می آید.

 نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سعی می کنیم در استان اختلافی بوجود نیاید، گفت:اگر به نیروهای ارزشی توهین شود آنجا دیگر ساکت نمی نشینیم.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ن گفت:

    باتوجه به اینکه شهرستان های چهارگانه و حتی خود استان بخاطر شرایط محیطی و با توجه به یکی از شغل های اصلی مردم که کشاورزی هست مردم این انتظار را از نماینده داشتن که پیگیر این موضوع باشن که به حق این سید بزرگوار ناجی این دیار هست

  • بادر گفت:

    ای وای های از دستت علی محمد

  • مهدی گفت:

    سلام.سید چه خبر از برزیل.خداییش کشاورزی ربطش به شما چیه مثلا کشاورزی،تراکتور داری،مسول جهادی،توانایی جابجایی کود شیمیایی داری،ای وای های

پربازديد