تاریخ درج خبر : 1394/08/19
کد خبر : ۵۲۳۴۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب جدید فدایی در راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد

طی حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، مهندس حسن فدایی در حکمی مهران مسعودی را به عنوان رئیس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان منصوب کرد.

صبح امروز آئین تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید روابط عمومی این اداره کل در دفتر مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و رفاه برگزار شد.

مهندس طهمورث مکارمی در این مراسم گفت: در عصر ارتباطات روابط عمومی‌ها مغز متفکر هر سازمان هستند که با بستر سازی و فراهم کردن زمینه تصمیمات درست، می توانند سوق دهنده هر سازمان به سمت اهداف عالی باشند و زبان گویای سازمان باشند.

مدیر توسعه منابع انسانی و پشتیبانی راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: در راستای اطلاع رسانی بهتر به مردم شریف استان و آگاهی رسانی از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در حوزه راه و شهرسازی استان تصمیم برآن شد نظر به شایستگی و تجارل آقای مسعودی از خدمات ایشان بهره گرفته شود.

مکارمی در پایان با تقدیر از زحمات طهمورثی، ابلاغ صادره از سوی مهندس فدایی را به مسعودی تقدیم کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است؛ مهندس مهران مسعودی پیش از این معاونت اداره راه و شهرسازی شهرستان بویراحمد و ریاست اداره روابط عمومی استان را در کارنامه خود دارد و از وی به عنوان روابط عمومی توانمند موفقی یاد می شود.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • راهدار دهدشتی گفت:

    مهران دوست دارم

  • حرف حساب گفت:

    جاده سوق سال82کلنگ خورده است ، جاده سرفاریاب به باغچه جلیل سال92.جاده باغجه جلیل با بدترین شرایط کوهستانی 35 کیلومتر خاک برداری واسفالت شد. ولی جاده سوق درمنطقه ای صاف وبدون از هیچ مانعی 12 سال است به طرح ماهیگیری قزل الا تبدیل شده است .اما انکه اعتبار لازم را آورد در کار نیست . چه بسا که اعتبار جاده سوق است که در اینجا مصرف می شود.اینجاست که باید فرق موحد وبزرگواری را بدانید.چماق بزرگواری چنان بر سرجهانگیری فرود آمد که اورا از مدیرکلی خلع کردند تابا همت استاندار مدیر کل جدید این جاده را درست کند.زور بیخود نزنید.شما سوقی ها ولنده ای هاکه انتخابات میروید بهبهان رای می دهید از همان راه لنده لیکک بروید بهبهان

  • یاسوجی گفت:

    ای کاش استاندار محترم به جهاددانشگاهی ورود پیدا میکرد تابدبختی جهاد دانشگاهی کارکنانش را میدید که چگونه توسط مدیرش نابود شده وداره نفسهای اخرش رامیکشد

پربازديد