تاریخ درج خبر : 1394/08/19
کد خبر : ۵۲۳۴۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ابهام در سرنوشت دانشجوی دختر دانشکده فنی یاسوج

رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه یاسوج گفت: این دختر دانشجوی 23ساله از روز پنجشنبه مفقود شده است.

فرزانه آرامش ضمن تأیید مفقود شدن این دختر دانشجو افزود: این دختر، دانشجوی شهرکرد است و بصورت مهمان در این آموزشکده فنی یاسوج مشغول تحصیل بوده که در خوابگاه خودگردان اسکان داشته است.

وی اظهارکرد: آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه یاسوج دارای دو خوابگاه مجهز است که تدابیر لازم برای آنها اندیشیده شده و این دختر در خوابگاه های این آموزشکده اسکان نداشته است.

رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه یاسوج با بیان اینکه ، وی تا روز چهارشنبه سر کلاس درس حضور داشته است ،  خاطرنشان کرد: این دانشجو پس از مراجعه به خوابگاه ، از روز پنجشنبه مفقود شده است.

آرامش تصریح کرد: از خوابگاهی که اسکان داشته به ما اطلاع دادند که از این دختر دانشجو اطلاعی در دست نیست و خانواده اش نیز در جستجوی وی هستند.

وی اضافه کرد: ما در قبال خوابگاه خودگردان جوابگو نیستیم چراکه از همه دانشگاهها در این خوابگاهها اسکان دارند و شاید کسانی در این خوابگاه ها اسکان داشته باشند که دانشجو نباشند.

دکتر سید محمد کاظم نظری، فرماندار شهرستان بویراحمد نیز در این زمینه گفت: از دیروز جاهایی را که خانواده اش امکان می دهند در آن مناطق مفقود شده باشد، تیم های امدادی در حال جستجو این دختر دانشجو هستند.

وی اضافه کرد: از دیروز تاکنون تیم هایی امدادی در این زمینه به نتیجه ای نرسیده اند.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرزندايل گفت:

    خدابه جامعه مارحم کنه، نمی دانم مسول این فاجعه هابایدچه کسی باشدویاچه کسی پاسخ گوباشدبه نظرشماچه چیزی باعث چنین واقعه ای می شود، بایدبه این اصل رسیدگی شودکه دختران جامعه ماچه کمبودی دارندکه طی دوهفته یک خودکشی کندودختردیگرچنین سرانجامی داشته باشد.

پربازديد