تاریخ درج خبر : 1394/08/20
کد خبر : ۵۲۳۵۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جاده پاتاوه – دهدشت به طریق الرضا متصل خواهد شد

مدیر کل راه وشهرسازی کهگیلویه وبویراحمد یکی از اولویت های اصلی این سازمان را تکمیل جاده پاتاوه – دهدشت ذکر کرد و گفت:این راه به محور طریق الرضا (جاده امام رضا) متصل خواهد شد.

حسین فدایی با اشاره به اینکه مشکلات این جاده در دیدار با وزیر راه وشهرسازی بیان شد افزود: با همکاری وزیر راه وشهرسازی مشکلات این پروژه ملی برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه قرارداد 65 کیلومتر از این پروژه با قرارگاه خاتم است اظهارکرد: با قول مساعد وزیر این 65 کیلومتر با همکاری قرار گاه خاتم، به راه و شهرسازی استان واگذار می شود.

فدایی اعتبار مصوب جاده پاتاوه – دهدشت در سال جاری را 400 میلیارد ریال اعلام کرد.

وی پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی به این پروژه در اعتبارات سال 95 را 120 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در صورت تخصیص صد درصدی اعتبار روند اجرایی پروژه سرعت بیشتری خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی در سفر هیات دولت به استان تکمیل پروژه پاتاوه – دهدشت است عنوان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات 20 کیلومتر از قطعه دوم تا پایان سال 95 به بهره برداری خواهد رسید.

پروژه ملی پاتاوه به دهدشت به طول 136 کیلومتر دارای چهار فاز است که فازهای یک و سه این طرح به ترتیب 28 و 20 کیلومتر و فازهای دو و چهار این طرح نیز به ترتیب 28 و 63 کیلومتر است.

جاده پاتاوه – دهدشت دارای 12 دهنه تونل به طول حدود هشت کیلومتر است که پنج دهنه به طول دو نیم کیلومتر آن در فاز دوم این پروژه و از حد فاصل سرچنار تا لوداب شهرستان بویراحمد است.

ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد