تاریخ درج خبر : 1394/08/20
کد خبر : ۵۲۳۵۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

شماره تلفن اعلامی شهرداری یاسوج در موارد آبگرفتگی و حوادث

شهردار یاسوج از آمادگی کامل مجموعه شهرداری مرکز استان برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی در فصل بارندگی خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید پیش از ظهر امروز در نشست ستاد حوادث شهرداری یاسوج اظهار داشت: با توجه به لزوم پیشگیری و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی ناشی از بارندگی نیروهای شهرداری در آمادگی کامل هستند.
وی با اشاره به تشکیل ستاد حوادث شهرداری یاسوج افزود: این ستاد هر ساله در اوایل فصل بارندگی تشکیل می شد که امسال نیز با برنامه ریزی کامل تر و رفع برخی مشکلات این ستاد تشکیل شده است.
شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که دو موضوع بارندگی و مدیریت مهم ترین بخش ستاد حوادث می باشد ابراز داشت: با برنامه ریزی های به عمل آمده و بهبود وضعیت مدیریت ستاد حوادث در سال اخیر امیدواریم در سال جدید نیز شاهد کمترین حوادث و مشکلات شهر یاسوج در زمان بارندگی ها باشیم.
جاوید با اشاره به آماده باش و فعالیت همه بخش های شهرداری در فصل بارندگی گفت: سازمان های تاکسیرانی و اتوبوس رانی در زمان بارندگی ها ملزم به ارائه خدمات ویژه به مردم خواهند بود.
وی از ایجاد برخی پایگاه های استقرار نیروهای خدمات شهری خبر داد و افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه آب گرفتگی و پاکسازی جداول و معابر شهری نیروهای خدماتی به صورت شبانه روزی و به صورت آماده باش در این مکان ها حضور داشته تا درصورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان اقدام کنند.
جاوید با تاکید بر تهیه گزارش عملکرد و مستندسازی از فعالیت های ستاد حوادث شهرداری یاسوج ابراز داشت: به منظور اطلاع رسانی خدمات شهرداری یاسوج و انعکاس زحمات شبانه روزی کارکنان و عوامل شهرداری همه فعالیت های این مجموعه در قالب مستند، خبر و گزارش به اطلاع عموم می رسد.
وی در ادامه ابراز داشت: شماره تلفن 07433344406 ستاد حوادث شهرداری یاسوج جهت اختصاص موارد حوادث و آبگرفتگی معابر اختصاص داده شده که از این طریق شهروندان مشکلات مربوط به حوادث و آبگرفتگی معابر را اعلام نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد