تاریخ درج خبر : 1394/08/20
کد خبر : ۵۲۳۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در نشست با فرماندار بویراحمد مطرح شد

انتقاد تند دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج از معاون سیاسی استاندار

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج از عدم همکاری معاون سیاسی استاندار با تشکل‌های دانشجویی به شدت انتقاد کرد.
داریوش ارجمند در نشست جوانان اصلاح‌طلبان بویراحمد با فرماندار این شهرستان، با اشاره به برگزاری جلسات تشکل‌ها از جمله تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در شهرستان بویراحمد، اظهار کرد: قطعاً همه دوستان واقف هستند که دانشگاه قلب تپنده جامعه است. تاثیر دانشگاه بر جامعه و بر کلیه مسائل جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست.

IMG_9811
عضو شورای حزب ندای ایرانیان شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: استقلال تشکل‌های دانشگاه کلید واژه‌ای است که باید بسیار به آن دقت شود چرا که تاثیرپذیری و تاثیرگذاری تشکل‌ها در استقلال آنها نهفته و تشکل‌های سیاسی در دانشگاه مستقل از هر حزب و جریانی بوده و زیر سیطره هیچ‌کدام از آن‌ها نیستند.
بدترین دوران فعالیت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در دولت تدبیر و امید است
ارجمند آرمان‌خواهی را از ویزگی‌های قشر دانشجو دانست و افزود: بدترین دوران فعالیت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در دولت تدبیر و امید است، بیشترین کارشکنی در این دوران اتفاق افتاد، حتی در دوران استقرار اصولگرایان و پایداری‌چی‌ها نیمچه همکاری می‌شد، اما تا الان و تا این لحظه کوچکترین همکاری از طرف نمایندگان دولت و وزارت کشور بویژه معاون محترم سیاسی استاندار محترم نه تنها همکاری نشده است بلکه مصادیق کارشکنی هم وجود داشته است.
عضو شورای حزب ندای ایرانیان شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به فرماندار بویراحمد گفت: با توجه به سبقه که از شما داریم، من خیلی معتقد به این در خدمت‌ها و به خدمت رفتن‌ها نبوده و نیستم ولی حضرتعالی را از تیپ و قشر خاص می‌بینم با توجه به اطلاعی که از دیدگاه و مشی حضرتعالی دارم، ما ضمن اینکه معتقدیم در چارچوب قانون و نظام تشکل‌ها هم باید و هم حق دارند تلاش و فعالیت کنند و این توقع را هم داریم که اگر توان همکاری ندارید گاهی موجبات کارشناسی، تعلل و تأخیر فراهم نشود.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد