تاریخ درج خبر : 1394/08/20
کد خبر : ۵۲۳۵۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست جوانان اصلاح‌طلب با فرماندار بویراحمد/ تصاویر

نشست جوانان اصلاح‌طلب با فرماندار شهرستان بویراحمد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این نشست هر یک از جوانان فعال سیاسی در جریان اصلاح‌طلب دغدغه‌های خود را در زمینه‌های مختلف بیان کردند و از فرماندار خواسته‌ها و انتظارات و توقعاتی داشتند.
یکی از دغدغه‌های این جوانان در بحث انتخابات بود که از فرماندار توقع برگزاری انتخابات سالم را داشتند.
سید جمال‌الدین ارجمند در این نشست اظهار کرد: باید انتخابات آینده مجلس به نحوی باشد که در میان هیئت‌های اجرایی جوانان نیز حضور داشته باشند و بافت این هیئت‌ها تنها از افراد مسن نباشد.
یزدانی یکی دیگر از جوانان اصلاح‌طلب از فرماندار بویراحمد خواست تا از مشاوران جوان اصلاح‌طلب در کنار خود بیشتر استفاده کند.
مصطفی بسطامی از دیگر جوانان اصلاح‌طلب نیز از فرماندار بویراحمد انتظار داشت تا زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان به عنوان اولین محور توسعه بیش از گذشته تقویت شود.
احمدی از قشر دختران جوان اصلاح‌طلب نیز از فرماندار خواست تا در دولت تدبیر و امید اتاق فکری با حضور جوانان در فرمانداری تشکیل شود.
سید رحمان وفانژاد از حزب ندای ایرانیان به موضوعات شهری بیشتر پرداخت و اضافه کرد: حاشیه‌نشینی معضلی بزرگ برای شهر یاسوج شده است و روز به روز بر این معضل بزرگ افزوده می‌شود.
وی تبیین کرد: باید از همه شهرداران ادوار گذشته تاکنون در شهر یاسوج پرسید که چرا خیابان‌ها و معابری طراحی و اجرا کرده‌اند که امروز مردم ده‌ها مشکل با این طراحی‌ها پیدا کرده‌اند.
این جوان اصلاح‌طلب یادآور شد: در شهرهایی مانند شیراز ابتدا مکانی مانند شهرک صدرا را انتخاب می‌کنند و خدمات به آن مکان‌ها می‌برند و سپس مردم را برای سکونت در آن مکان‌ها ترغیب و تشویق می‌کنند در حالی که این قضیه در یاسوج برعکس است.
وفانژاد اظهار کرد: ابتدا مردم به چنین مکان‌ها و فضاهایی می‌روند و حاشیه‌نشین می‌شوند و سپس خدمات را به صورت جسته و گریخته به آن‌ها می‌رسانند.
وی درآمد برخی دهیاری‌های اطراف شهر یاسوج را بیشتر از شهرداری مرکز استان دانست و گفت: هرکس هر کاری که دلش خواست می‌کند و با همین کارها است که مشکلات حاشیه‌نشینی در شهر یاسوج روز به روز بیشتر می‌شود.
حمزه بنام دیگر جوان اصلاح‌طلب نیز با انتقاد از مدیرانی که اکنون در مناصب هستند، عنوان کرد: برخی از مدیران ما اصولاً سواد سیاسی ندارند و مردم را نسبت به عملکرد دولت بدبین می‌کنند.

وی با تقدیر از مواضع رئیس جمهور در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها گفت: امیدواریم مسئولان دولت نیز از رئیس جمهور یاد بگیرند که چگونه موضع گیری کنند.

بنام افزود: نماینده سابق بویراحمد در روز 13 آبان در دانشگاه آزاد یاسوج به دانشجویی توهین کرد که این عمل وی محکوم است.

وی از فرماندار بویراحمد خواست در انتخاب مدیران همسو با دولت و انتصاب مدیران ستادی فرمانداری نهایت دقت را به کار ببرد.

بنام در پایان با یاد کردن از دکتر رمضانی رئیس سابق دانشگاه، جمله وی در آغاز دوران مسئولیتش را برای فرماندار بازگو کرد و گفت: کاری کنید که بماند نه کاری کنید که بمانید.
کرمی از فعالان جوان اصلاح‌طلب هم از فرماندار خواست تا شایسته‌سالاری در انتصاب مدیران داشته باشد و اگر مدیر شایسته اصولگرا هم باشد به کار گمارد.
وی تشریح کرد: چپ‌ها و راست‌ها همواره به منافع خودشان می‌اندیشند پس باید شایسته‌سالاری را جایگزین هر کار دیگری کنیم.
جوان دیگری نیز گفت: عده‌ای با رأی ما به قدرت رسیدند و از ما سوء‌استفاده کردند، بنابراین موضوع اصلی در انتخابات این است که به چه کسی رأی بدهیم و اگر رأی دادیم دغدغه ما چیست.
این جوان اصلاح‌طلب توضیح داد: در دوره اصلاحات ما در دانشگاه تاوان دادیم و بعد از آن ایستادیم، اما برخی از مدیران به دنبال سوراخی برای خود می‌گشتند که در آن فرو بروند.
در این دیدار تعدادی دیگر از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب از وضعیت معضلات اجتماعی در شهر یاسوج اظهار نگرانی کردند و خواستار چاره‌جویی توسط مسئولان شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد