تاریخ درج خبر : 1394/08/20
کد خبر : ۵۲۳۶۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نظری: شهرک‌های صنعتی بستر بسیار مناسبی برای توسعه اشتغال پایدار است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری 32 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی شهرستان بویراحمد اختصاص یافت.

سهراب بنام در دیدار با فرماندار بویراحمد افزود: هفت میلیارد ریال از این مبلغ، از اعتبارات استانی و 25 میلیارد ریال از اعتبارات و درآمدهای داخلی برای توسعه زیرساخت های شهرکها و نواحی صنعتی در شهرستان بویراحمد در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: در شهرستان بویراحمد 254 واحد صنعتی وجود دارد که از این تعداد 190 واحد دارای پروانه بهره برداری هستند.
بنام بیان کرد: 60 درصد از این واحدهای صنعتی فعال و سایر کارخانه ها غیرفعال و 64 واحد نیز در مرحله طرح، ساخت وساز و یا نصب ماشین آلات هستند.
وی عنوان کرد: راهبرد اصلی شرکت شهرکهای صنعتی استان تقویت واحدهای فعال و رفع تعطیلی واحدهای راکد با تامین منابع ، نقدینگی و معوقات بانکی است.
فرماندار بویراحمد نیز در این نشست گفت: این شهرستان دارای ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری است و باتوجه به محدودیت ها در زمینه اشتغال دولتی، وظیفه دستگاه های اجرایی است که بخش خصوصی را پشتیبانی کنند.
محمدکاظم نظری با بیان اینکه شهرکهای صنعتی بستر بسیار مناسبی برای توسعه اشتغال پایدار است، گفت: بخش خصوصی مهمترین عامل موثر در افزایش اشتغال است.
وی گفت: حمایت از شرکت شهرکهای صنعتی در رشد و توسعه صنعت و اشتغال در استان به خصوص شهرستان بویراحمد از اهم برنامه های فرمانداری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد